Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony srácok! A ti édesapát...

Alacsony srácok! A ti édesapátok milyen magasak?

Figyelt kérdés
Írjátok meg hogy mi a saját és édesapátok magassága. Azért vagyok kíváncsi, mert úgy látszik, hogy 21 évesen most kell megtudnom, hogy valójában én tehetek arról is, hogy nem nőtten nagyra (édesapám 168). Az egyik csajjal -akinek arcra bejövök -hosszasan beszélgettem és elárulta, hogy nagyon tetszem neki, de a 170 centim elfogadhatatlan neki és azt javasolta, hogy "próbáljak meg" egy kicsit nőni. Megkérdeztem tőle, mégis hogyan, és azt válaszolta, hogy változtassak életmódot. Viszont nem értem, ezzel mire akart célozni, mert ő is tisztában van vele, hogy versenyszerűen futok és emellett nem is dohányzok, inni pedig szökő évente szoktam. A vizsgaidőszakban szoktam éjszakázni, de nem hiszem, hogy ezek miatt lennék csak 170. Korábban már volt egy barátnőm, akivel egyéb okok miatt kellett szakítanom 1,5 év után, szerencsére ő sosem panaszkodott. Létezik, hogy az én hibám lenne, hogy ilyen magas vagyok? Pls, írjátok meg, hogy mekkora a ti és az "őseitek" magasságának a különbsége! Tényleg kíváncsi vagyok rá.

2016. febr. 1. 11:56
 1/5 anonim ***** válasza:
az oké, hogy nem akar összejönni nagyon alacsony sráccal, de azért egy 21 évestől nem várhatja el, hogy nőjön :D ilyen korban a legritkább esetben sem nő az ember, főleg nem hirtelen 5-6 centit :D
2016. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%

Már hogy tehetnél te róla? Ez puszta genetika, ebbe nincs beleszólásod. Legfeljebb akkor, hogy ha kiskorodban pálinkás kenyérrel etettek, mint valamikor a múlt században azokat a fiúkat, akit zsokénak szántak.

Nem csak apud génjei számítanak azonban, hanem anyudé is belejátszhat. A mi családunk férfitagjai ragaszkodnak az alacsony csajokhoz. Apai nagyapám 2 m volt, a felesége 145 centi. Apám 186, anyám alig 160. Én már csak 176 lettem, a fiam viszont túlnőtt rajtam, mert egy nagyapám formái jöttek elő benne.

Mondd meg a csajnak, hogy tudsz még nőni. Keresztben! Ha ez nem felel meg neki, nyaljon sót.

2016. febr. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Apa 185cm én 175 cm :(
2016. febr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dani165 válasza:
Hat igazabol en is alacsony vagyok es ez mindig zavart engem de osszinten tudok mondani hogy a megoldas konnyeb volt mint gondoltam. Interneten megtalaltam a magassagnoveles . hu lapot, rendeltem onnan 2 betetet es azota tokeletesen erzem magamat. Ez a cucc valami zseni , barki tud egyszerre 7 centivel magasabb lenni.
2016. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Apám 183cm
2016. márc. 20. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!