Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinézet alapján letudod...

Kinézet alapján letudod szűrni egy ember tulajdonságait?

Figyelt kérdés
Most lehet az jön, hogy facságokat írok, de van benne valami, a filmekben a bűnöző embereket is jellegzetes külső tulajdonságokkal látják el, vagy egy balek pasik is hasonlóan néznek ki. Számít az orrméret, ajak vastagsága, fogak mérete, a SZEM, ami a legfontosabb. Tehát van, aki tanulmányozta a fiziógnómiát? Ezáltal kiismeritek az az mbereket?

2016. febr. 7. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Persze. Pl minden szőke nő buta.
2016. febr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A festettek, mert az eredeti szőke emberek a legintelligensebbek. Minnél sötétebb az ember, annál nyakasabb
2016. febr. 7. 12:26
 3/7 Blade Bone ***** válasza:
Talán annyit meg tudok állapítani, hogy dohányos e, meg hogy ideges típus e, mert ezeknek vannak külső nyomai és szinte a viselkedésben is rögtön látszanak. Képről nem tudnék semmit megállapítani. :D Bár néztem én is olyan sorozatokat, amikben voltak ilyen viselkedéselemzők.. hát nem tudom, szerintem lehetséges.
2016. febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
MelIk film volt az?
2016. febr. 7. 13:34
 5/7 A kérdező kommentje:
Azaz melyik?
2016. febr. 7. 13:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

elég sok mindent le lehet venni igen.

a testtartásból.

a testbeszédből.

a mimikai ráncokból.

a test általános állapotából.

a ruházatból.

a hang tónusából.

a szagból-illatból.

beszélgetés alatt a kontroll megtartási képességéből,az irányítás átadásból,vagy a nem átadásból.

2016. szept. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
6-os, te jó emberismerőnek tartod magad? Hol tudnék informálódni azokról, amiket leírtal? Neten nem jófele keresgélhettem
2016. szept. 7. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!