Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Milyen az az ember aki magabiz...

Milyen az az ember aki magabiztos? Mitől lesz valaki az? Tudnátok jellemezni a magabiztos ember viselkedését, tulajdonságait?

Figyelt kérdés
2012. szept. 14. 22:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Minden 2. kérdésben benne van hogy nincs önbizalmam meg ilyenek. Nekem is sokszor mondogatják hogy legyek magabiztosabb, de nem tusom milyen az és így nem tudom hogy milyennek is kéne lenni, vagy hova kéne fejlődni. Csak azt látom hogy nem vagyok elég kommunikatív és sokszor nagyobb társaságban nem szólalok meg, vagy nem kezdeményezek beszélgetést,de ez csak azt jelenti számomra hogy többet kéne beszélni. Ezen kívül milyen az önbizalom hiányos ember? Vagy milyen egy magabiztos ember?
2012. szept. 15. 00:42
 2/5 anonim ***** válasza:
31%

legyél tisztában a jó képességeiddel/adottságaiddal(pl könnyen izmosodsz,gyúrj többet;már ha fiú vagy.)Tulajdonképp ha magabiztos vagy nagyképűnek néznek.:D

De ha nem akarsz annak tűnni,akkor is járj emelt fővel,egyenes háttal.Legyen laza a testtartásod(ne görcsölj,az látszik.A kezed erezd a tested mellé,ezen is látszik,bármilyen szituációnál laza maradsz.)

Egyenlőre ezeket ajánlom:)

2012. szept. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%

Ezt többféleképp meg lehet fogalmazni és több szintje is van. Most olyanokat írok amiket elsőre észre lehet venni.

Viselkedésben: artikulálva, jól érthetően beszél. Tartása egyenes, a kezét nem rejtegeti, nem birizgál semmit. Nem jön zavarba, ha nem tud semmit mondani az se kínos számára, esetleg a másik félnek.

Az önbizalomhiányos meg ennek az ellentéte: görnyedt, kezeit tördelő, ide-oda pislogó, motyogó ember, aki vagy sokat, vagy keveset beszél, de érdektelen dolgokról, unalmas stílusban.

Ezek elsőre látszanak de hogy mi áll ezek mögött arról nincs kedvem most írni.

2012. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ez érdekelne részletesebben is. Tudnátok valamilyen könyvet vagy filmet ajánlani erről?

Egyébként nem értem ki pontoz le, de nagyon zavaró. Ment a zöld kéz mindkettőtöknek.

2012. szept. 21. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen! Allan Pease: Testbeszéd
2012. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!