Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ember neve meghatározza a...

Az ember neve meghatározza a tulajdonságait?

Figyelt kérdés

ismerek több ugyanolyan keresztnevű embert, akik hasonlítanak egymásra belsőleg.


az egyik ellenségem egy csaj, akinek nagyon szép a neve. pár hónapja még biztos voltam benne, hogy ezt a nevet fogom adni majd a lányomnak, ha lesz, de ezek után már nem tudom...


ti hisztek ebben?


2013. nov. 1. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.
2013. nov. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem. Hülyeség az egész. A jellemünket,tulajdonságunkat nem a nevünk határozza meg.

ismerek olyan Katalint aki tündéri, vidám, imádnivaló, és olyan Katalint is, akinek kérges szíve van, undok, utálatos..

2013. nov. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

persze, hogy hülyeség

egyik haverom Ivó és még sose volt berúgva...

2013. nov. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják önbeteljesítő jóslatnak. Annyit vacillálsz rajta, hogy valóra válik! Nagy valószínűséggel nincs túl nagy hatással az emberre, szóval szerintem ne gondold túl a dolgot.
2013. nov. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés,én is gondolkoztam már ilyenen.Valószínűleg amikor egy keresztnévre gondolsz,beugrik mellé egy jellemkép,esetleg a valós régi emlékekből,vagy talán a név betűiből kifolyólag.

Amúgy szerintem sincs összefüggés,talán a nagyon szélsőséges neveknél igen.

Nekem az autórendszámok súgallnak valamit... :)

2013. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!