Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják a 170 centire,...

Miért mondják a 170 centire, hogy alacsony, amikor egy teljesen átlagos magasság?

Figyelt kérdés

2016. febr. 7. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Átlagtól kicsit kevesebb férfiként,mert manapság rengeteg a vézna és magas fiatal a sok növekedési hormonnal kezelt ipari háziállattól amit megesznek .

Nőként teljesen jó. Ha alacsonynak érzed magad akkor gyúrjál sportolj és legalább tömeges legyél. Már ha fiú vagy ,mert az nem derül ki.

2016. febr. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Szerintem a 170 még a nőknél is tök átlagos, mert amikor előadásra szoktam menni, a buszon csak pislogok, hogy "férfiként" mennyire elveszek a 170 centimmel a 13-14 éves kis iskoláslányok között, nem vicc. Az elitebb egyetemeken (Corvinus, SOTE) is rengeteg +170-es csajt látok. Persze ez az átlag lakóhelytől és életkortól is nagyban függ. Ha egy "csövesebb" környéken vagy vidéken kell valami ügyet intéznem, akkor néha félmosollyal veszem tudomásul, hogy nem is vagyok annyira alacsony, de amint visszamegyek Budapest-re, szembesülnöm kell azzal, hogy igazából törpe vagyok. :(

Ugyanez vonatkozik az életkorra. Sok 40-es éveiben járó alacsony pasast ismerek, de a mostani fiatal korosztály már szemmel láthatóan magasabb, mint az előző generáció (fiúk: ~185, lányok: ~173).

2016. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Magyarországon a férfiak átlagmagassága 176 cm, a nők pedig 164 cm. Szóval egy 170 centis nő átlag feletti, egy 170 centis férfi meg átlag alatti. De annyival nem térnek el az átlagtól, hogy akár túlságosan "magasnak" vagy túl "alacsonynak" lehessen titulálni egy 170 centis személyt.
2016. febr. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
jaj istenem :) örüljetek hogy nem vagytok olyanok mint Robert Wadlow . Nem tudom hogy álna a szátok
2016. febr. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Dani165 válasza:
Mondjuk egy 170 centis pasi nem extrém alacsony de alacsonyabb mint egy átlagos férfi. Ha nagyon zavar a magasságod akkor javaslom a magassagnoveles . hu oldalt. Ez a cucc nekem nagyon segített (En 165 centis vagyok).
2016. márc. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15: Javaslom, hogy csajozáshoz ezt ne próbáld ki, mert hatványozottan nagyobb csalódás fog érni, mintha talpbetét nélkül akarnál valakinek imponálni. Ez kb. a kitömött melltartó kategória. :D
2016. márc. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!