Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért sírok sokszor részegen?...

Miért sírok sokszor részegen? (24/N)

Figyelt kérdés

Boldognak érzem magam a mindennapokban. Vannak dolgok a múltamban, amiket bánok, másként csinálnék, de nem rágódok rajtuk sokat. Nincs konkrét bajom.

De sokszor sírok, mikor buliztam, ittam és hazaérek, egyedül vagyok és még részegnek érzem magam, de már egyedül vagyok, esetleg iszom még a buli után itthon 1 sört és akkor. Egyszerre tölt el örömmel, hogy sírhatok és végtelen bánattal.


Józanul a hétköznapokban vidám vagyok, még tanulok és szeretem, anyagi biztonság vesz körül.


Mással is van ez így? Miért van ez?



2016. febr. 7. 16:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Csupán csak szánalmas vagy. Semmi gond ezzel, ha neked megfelel!
2016. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem bírod az alkoholt. Majd nagyobb korodban nem fogsz sírni.
2016. febr. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Kicsit azért taglald még, hogy mi szokott ilyenkor a fejedben menni. Azt sem említed egy szóval sem, hogy ilyenkor valamiért szomorú lennél, csak a kulcsszavakban, de ez így nekünk nem segít.
2016. febr. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Mert szép az életed.
2016. febr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem csoda hisz az alkohol részben érzékenyit is, na meg olyankor előhozza az emberből a sok nyavalyát talán azért is lehet mert egyedül vagy
2016. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%
ne igyál többet,a pia butít egyre csökken a szürkeállományod ,azt siratod.
2016. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
30%
Mert egyedül vagy.
2016. febr. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy egyedül, ha én kicsit ittas vagyok, nekem is mindig előjön az összes múltbéli gondom-bajom. A hétköznapokban nem igazán érek rá ilyeneken gondolkodni, de az alkohol kihozza belőlem (legalábbis akkor, ha nem vagyok buliban és nem kell másra figyelnem). Sírni ugyan nem szoktam, de általában nagyon lehangolt leszek.
2016. febr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

Mindenki téved vagy agyhalott, csak 8#nak van valami fogalma mi is igazi baj.

Agyi aktivitás lecsökken, érzelmek átveszik uralmat s nem tudod kezelni bajokat életben, előjönnek feldolgozatlanul.

Neked is és 8#nak is tanácsolom, írjatok rám s megtanítalak boldog lenni, jól hozzáállni élet bármely dolgaihoz.

2016. febr. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
énis szoktam xdd 18/f
2016. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!