Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A részegség okozhat olyat,...

A részegség okozhat olyat, hogy valaki sokszor ismételgeti ugyanazt a dolgot, kb. pár perces időközönként? Ez mennyire jellemző erre az állapotra?

Figyelt kérdés
2015. dec. 28. 00:13
 1/6 anonim válasza:
10/10 esetben....
2015. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Létezhet. Velem is előfordult már. A rövidtávú memóriám kikapcsolt és elmondtam ugyanazt többször.

Az akkori barátom azt mondta, hogy aranyos voltam, de amikor ötödjére kezdtem ugyanazt, már kicsit unta :D

2015. dec. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
ha egy ideje iszik kb 5-10eve igen sot biztos nagyapanak sokszor kiesik mit mond azert mondja el tobbszor ugyan azzal a hangsulyal :D nagyon idegesit sokszor es ra orditok hogy kuss xd
2015. dec. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez elég jellemző, és tényleg fárasztó tud lenni.
2015. dec. 28. 00:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet,de ki emlékszik olyankor...:D
2015. dec. 28. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én amikor egyszer túl sokat ittam, utána egész éjjel az ablakot nyitogattam. Tesóm becsukta, én újra kinyitottam. hajnali ötkor arra ébredtem hogy ki akaraom nyitni az ablakot. Erre tesóm mondta hogy nee egész éjjel azt nyitogattam :))
2015. dec. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!