Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Részegen miért lesz valaki...

Részegen miért lesz valaki agresszív goromba, más meg tök jópofa mindenkit szerető emberke?

Figyelt kérdés
Jómagam ha iszom abszolút nem érzek haragot. Sőt jobban elengedem a fülem mellett ha sértegetnek.De ilyen szórakozóhelyi bunyók általában az említett goromba ittasok miatt van. Gondolom ez természettől is függ.

2016. jan. 7. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ilyen ember alapból is agresszív, csak elnyomja. A másik kategória pedig ellentéte, csak általában tartja a távolságot valamilyen okból kifolyólag.
2016. jan. 7. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen,az alkohol általában az alapszemélyiséget hozza elő.

Én például az utóbbi típus vagyok szerencsére,plusz iszonyat perverz is leszek tőle,teljesen levetkőzöm a gátlásaim:D

20L

2016. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

Az sem mindegy,hogy milyen állapotban iszik az ember!!


Ha jó kedvű volt és buli miatt iszik,jó pofa lesz.


De ha vkinek alapból rossz a kedve,ideges,feszült éppen mikor inni kezd akkor elő jöhet ilyen gorombaság.


Én alapjáraton egy nyugodt,vidám lány vagyok.Agresszív sosem voltam,bunkó sem vagyok.


Ha iszok akkor húlyülős,mindenkit szeretek,vicces leszek persze csak ha minden klappol.


De amikor elrontják a bulit,vagy leszarnak akkor tudok bunkó lenni!

Pl. volt már olyan elmegyünk barátnőmmel bulizni,jött az újdonsült pasija vagyis csatlakozott,mondtam barátnőmnek jöjjön táncolni,ő erre -menjek csak nyugodtan ő a barátjával van.Tök ideges voltam,mert amíg nem jött a barátja jó kedve volt,táncoltunk,hülyültünk. Utána nem értette miért vagyok bunkó,flegma.Nem értem miért kell rögtön komoly nőt játszani ha jön a barátja -.-


Ha nem rontják el az estémet ilyennel,hogy menj egyedül táncolni( vele mentem,nem azért,hogy egyedül táncoljak)és hasonló akkor halál jó fej vagyok (mások mondták) Vannak akik pl csak a jó fej oldalamat ismerik.


Barátnőm sokszor előhozta a hasonló szitukkal a bunkó,flegma oldalamat. De alapjáraton tényleg nem vagyok ilyen!!


Szóval sokat számít,milyen hangulatod,milyen az állapotod mikor iszol,kikkel vagy,milyen zene szól, foglalkoznak e veled vagy leszarnak nagy ívből. Ez lehet buli közben is.


Engem is megkérdezett,hogy mi bajom volt,tök jó kedvem volt,normális,bolondos voltam,aztán egyszer csak bunkó,undorító stílusra váltottam. Én elmondtam a problémámat,miért.De nem szólt semmit.

2016. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!