Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról ha egy...

Mit gondoltok arról ha egy heteró nő pénz húz le egy leszbikusról? :-$. Ruhákat meg ékszereket vetet magának vele?

Figyelt kérdés
Munkahelyemen beszélik ezt egy csajról, nem tudom igaz - e , de szakadtam amikor meghallottam XD

2016. febr. 8. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
szerintem meg ijesztő. nem hiszem, hogy igaz egyébként.
2016. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Rohadt nagy szemétség.
2016. febr. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Hát ha igaz, elég gonosz dolog, de az ilyen pletykáknak általában a fele igaz: pl. jó barátok, és valaki kitalálta ezt róluk, vagy ilyesmi. Általában kritikus vagyok a pletykákkal szemben.
2016. febr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi köze ennek a szexualitáshoz? Tetszik a leszbinek a hetero csaj,a zért veszi meg neki?
2016. febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom, valszínűleg ez a helyzet. Szerintem nagyon nagy XD XD XD
2016. febr. 8. 21:46
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi olyan nagy ebben? Hány éves vagy 12? Ha dolgozol akkor elvileg nem. Szóval nem értem mi olyan vicces ezen. :D Avass már be, kérlek. :D
2016. febr. 8. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok, én se vágom, ez miért poén.
2016. febr. 9. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Maga a helyzet :-) Hogy valaki heteró és kihasznál egy leszbikust :-) Nem tudom hogy juthatott eszébe a csajnak :-)
2016. febr. 9. 06:31
 9/21 anonim ***** válasza:

Jaaa, szerintem értem hogy a kérdező mire gondolt.


Szóval a klasszikus helyzet az, hogy egy fiatal, jó nőt egy gazdag öreg faszi "pénzel". De ebben az esetben 2 nő van. Hahaha, milyen váratlan fordulat... :D

2016. febr. 9. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Remélem a leszbi csaj, miután rájött a g*ciségre jól s*ggberakja a heteró csajt egy dildóval. :D
2016. febr. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!