Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A pasik miert eroltetik, hogy...

A pasik miert eroltetik, hogy a no (is) dolgozzon? Es miert tartjak a haztartasbeli noket eloskodonek, mikozben lehet az o asszonyuk is az?

Figyelt kérdés

Ez nagyon idegesit, hogy manapsag elvaras egy notol, hogy dolgozzon. A nagymamam koraban kifejezetten ez nem kivanatos volt es a haztartasbeli, takarito, fozo, moso, gyerekeket nevelo asszony volt az elvart. Oke hogy miert ne dolgozhatna ha akar, de nekem vegtelenul ellenszenves, hogy a gyerekekre manapsag az ovodak, bolcsodek vigyaznak es a szulok este hazaesnek faradtan, aztan egy kis jatek es alvas. Ez nekem felfoghatatlan. Talan mert ugy nottem fel enis, hogy anya mindig itthon volt, apa pedig dolgozott a csaladert.


A masik ami zavar, egy eloskodonek neveznek a pasik minden not, aki haztartas beli akar lenni vagy az is, pedig nemreg ez volt az elvart. Viszont ha a sajat parjuk dobja fel az otletet az mar full mas, mert az o, vagy mert azok mi vagyunk stb.. Ezt sosem fogom megerteni.


De valaki (ferfi) elmagyarazhatna ezt a nezopontot miert alakult ki vagy miert ragaszkodik hozza. Szamomra pedig nem indok az egy fizetesbol nem lehet elni stb.. Engem az elvi resze erdekel, ezt hogy gondoljak tulajdonkeppen..



2016. jan. 31. 20:13
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
40%
Egy nő ismerősöm kocsival jár dolgozni minden nap nagyon messziről, ami kb annyiba kerül mint amit aznap megkeres (gyári munkás csak). De muszáj neki, mert a pasija elvárja hogy dolgozzon, mondván, hogy ha ő napi 8 órát szenved munkában, akkor a barátnője se ücsörögjön már otthon vígan... hát szerintem nagyrészt ez van. "Ha nekem szar, akkor legyen neki is", valahogy így gondolják az emberek.
2016. jan. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
94%
Ellenkezőleg. Sokkal általánosabb eset, hogy a nő ragaszkodik a saját karrierhez, jövedelemhez, függetlenséghez.
2016. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Nagyanyád esetében nem napi 2-3 óra elfoglaltságot jelentett a háztartásbeliség
2016. jan. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
59%

te nőként persze alapból elvárod, hogy a párod annyit keressen, hogy el tudjon tartani téged meg a porontyaidat is....


No comment. Hányingerem van a női nem egyes tagjaitól.

2016. jan. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
54%
Nekem meg az olyanoktól van hányingerem,mint te 4 -es!
2016. jan. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
48%
Nekem meg az olyanoktól van hányingerem,mint te 5 -ös!
2016. jan. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%

Nekem meg attól van hányingerem, aki a munkába járást feltalálta. :D

Nem minden férfi ítéli el azokat a nőket, akik nem dolgoznak, én sem.

De ha én sem dolgozom meg a nő sem, akkor az már nem túl jó dolog...

2016. jan. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Hat azert lassuk be, minden no egy eros csaladfore vagyik, aki megoldja a bevetelt es az eletuket biztositja. Mert lehet en dolgozok 100 ezerert es a parom is 100ert, de evidens hogy tole varom el hogy feljebb jusson, jo eredmenyeket erjen el, o hozza a nagyobb penzt. Mindig a ferfi az erosebb egy kapcsolatban es nem fizikalisan ertem. Nemart, ha nem egy non eloskodik. Viszont az mindenkinek szivjoga hogy eltartja e a parjat, de szerintem szanalmas, amikor elitel egy pasi mas ferfit mert eltartja a parjat vagy lenezi a not, mert nem kell dolgoznia, kozbe o ugyanezt megteszi (ha van ra modja)/megtenne (ha lenne ra modja).
2016. jan. 31. 22:25
 9/22 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, lassíts. Nőként nem vágyom arra, hogy eltartsanak. Azt mondd, hogy te mire vágysz, ne a női nem nevében nyilatkozz. Nem vágyom arra, hogy bárki is "családfő" legyen.


Nekem az nem szimpatikus, mikor az apa csak annyira tudja a saját családját kiélvezni, hogy este hazaesik a napi munkából. Ez kb. olyan, mintha a gyereknek csak egy szülője lenne.

2016. jan. 31. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
91%
Szóval ha a férfi kevesebb pénzt keres, mint a nő, akkor ő a nőn élősködik,de ha nő keres kevesebbet (vagy semmit) akkor az rendben van. Szerintem erre aludj még egyet.
2016. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!