Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem irigylitek a gazdag...

Ti nem irigylitek a gazdag lányokat?

Figyelt kérdés
Akik akármit megvehetnek, amit meglátnak, csak a legnagyobb márkáknál (Chanel, Dior, YSL, MAC) vásárolnak, igényesek, csinosak...aki szegényebb, az sajna nem versenyezhet velük
2015. nov. 23. 17:26
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem, mert nem érdekelnek az ilyen márkák, kizárólag az egészségemért vagyok hajlandó fizetni, pl. minőségi cipő.


Másrészt amit magamnak keresek meg, azt meg is tanulom értékelni.

Egyébként a legritkábban tartom az ilyen lányokat szépnek, legtöbbjük hiába költhet, olcsón néz ki, vagy egy kaptafára van mind.

2015. nov. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Eloszor is, ne irigykedj, nem tesz jot:)


Masodszor, attol meg hogy valaki szep, markas ruhakban jar, nem biztos hogy szeretetre melto, jo ember. Sot, szep sem lesz tole automatikusan. Sokkal szivesebben jarnek egy egyszeru, becsuletes, szep lannyal, mint egy ilyen kirakati babuval.


Harmadszor, a koporso az koporso marad, meg ha Swarovski kristallyal van is kirakva:)

2015. nov. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bár nem a drága ruhák miatt, de igen, szoktam irigyelni őket. :( Elszomorít a tudat, hogy milyen igazságtalan az élet, mert azok a lányok mindent megvehetnek, mindent megtehetnek, pedig nem tettek érte semmit, nekem meg semmit nem lehet, pedig nagyon keményen megdolgozok mindenért.
2015. nov. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem, mert ilyen lány vagyok :)


Komolyra fordítva.. ugye nem ez életed legnagyobb problémája?

2015. nov. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Irigylem, mert van pénz kokóra. Nekünk parasztoknak ez félhavi bér:(
2015. nov. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Gazdagokat csak akkor irigylem, ha a semmiből jött a pénzük. Ha megdolgoznak érte, akkor azt mondom, megérdemlik, verjék el arra, amire akarják. De mikor valaki csak úgy beleszületik a pénzbe és nem érzi a jelentőségét, arra haragudni tudok nagyon.
2015. nov. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. nov. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez a semmit nem tettek érte kicsit erős! Nem kellene általánosítani!

Én megdolgoztam, és megdolgozom azért, hogy azt vehessek meg, amit éppen szeretnék. És nem úgy, ahogy most pár ember gondolja! ;) Normális munkám van.

2015. nov. 25. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!