Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldal ahol barátokat...

Van olyan oldal ahol barátokat lehet keresni, ahol barátkozni lehet emberekkel?

Figyelt kérdés

2014. dec. 21. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]


Állítólag ezen oldalakon lehet...nekem még nem sikerült

2014. dec. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nincs. bár próbálkozni mindenhol lehet, de igényfüggő, általában az emberek többsége nem jó semmire, főleg nem barátkozásra.


de írok neked párat:

facebook - ez a elglátogatottabb oldal

vannak olyanok hogy:

hotdog.hu

málha.hu

túratárs.com

rockerek.hu

chat.hu - csak saját felelősségre

vampirefreaks.hu

neon.hu

sporttárs.net


de egyik se jó igazán semmire, ha barátkozni akarsz akkor kell 1 kis pénz, menj el kocsmába vagy teázóba, add alább az igényeidet és legyél nyitott mindenkire, ne félj leszólítani másokat. ennyi.

2014. dec. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is barátokat keresnék, de eddig nem jött össze... Neten is próbálkoztam már, sőt, egy találkozás is összejött, de utána szétszéledt a társaság... Az meg, hogy kávézóba egyedül... Szólítsak le valakit, vagy hogy kéne ezt?? Nem hinném, hogy ez így működik... 30/N
2014. dec. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem működik sehogy sem, mert amint elköszöntök utána ugyanúgy elfelejtitek egymást. általában ezért működnek az iskjolai meg munkehlyi barátásgok mert ott nem tudjáétok kiekrülni egymást kifogásokkal.
2014. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!