Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan van a magyar embereknek...

Honnan van a magyar embereknek ennyi pénze utazásra?

Figyelt kérdés

Erről a cikkről jutott eszembe: [link]

És nem a cikken, hanem a kommenteken van a hangsúly. De ez szinte az összes origo-s utazással/autós hírekkel kapcsolatos cikkre igaz, hogy mindig van jópár olyan ember, aki évente körbeutazza a fél világot, minden évben új BMW-t/AMG Mercit vásárol és minden témában otthonosan mozog és mindig van lehetősége megmondani a tutit a pórnépnek. Mielőtt elkezdenétek savazni, elmondom nem vagyok irigy (mérnöknek tanulok), csak fel nem tudom, fogni, hogy miért pont az origo-n koncentrálódik a gazdag/művelt/felvilágosult/ultraliberális emberek döntő többsége, akik mindenkinél mindent jobban tudnak. Vagy ez a hírportál a magyar liberális értelmiségi réteg, az újgazdag társadalom gyűjtőhelye. De tényleg, mi az oka, hogy ha valaki egy kicsit negatívabb hangvételű kommentet ír, akkor ezek a tipikus válaszok: "Persze, a nyóckeres paneledből elképzelésed sincs a világról" vagy "Nem az 1.2-es rozsdás Suzukidhoz kellene hasonlítani a Lexust". Hányingerem van az ilyen magukat felsőbbrendűnek gondolt emberektől, de ami inkább érdekel, hogy mire fel ez a viselkedés? Ezeknek vajon honnan van ennyi pénzük?



2016. febr. 9. 18:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
10%
Gondolom akire illik a megjegyzésem (tehát sok emberre) az lepontoz majd szépen.
2016. febr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Általában azok ilyenek akik vágynak hogy másnal jobbok, szebbek stb. lehesenek és ezért képesek feláldozni mindent. El vérik az összes pénzüket azt ha nincs útanpótláss mindeki hibás..


Rókoni körben is van egy ilyen émber. Mikor megtuta hogy jobb kocsim van mint neki akor mindgyárt jött az ész osztás. Hitelböl mi otthon meg nem észel...

Persze ez nem igaz, egyszerüen sokkal több pénzt keresk mint ö es ugy gondoltam hogy nekem is lehet ilyen kocsim ha már siman belefér.


9-es csak ugy kiváncsisagbol milyen AMGs Mercid van? :)

2016. febr. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!