Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számotokra mitől férfi a...

Számotokra mitől férfi a férfi? Kort is írjatok!

Figyelt kérdés
Ti el tudnátok képzelni, hogy például családot alapítotok egy mostanában oly sűrűn fellelhető nőies férfival, vagy úgy éreznétek, hogy van egy gyereketek? A főbb kérdésre férfiak válaszát is várom, a lentire nem ;) Köszi

2016. febr. 10. 08:15
 1/10 anonim ***** válasza:

Azok a nőies férfiak valóban erősen anyafüggő soha-felnőni-nem akaró kölykök, nem nőies férfiak. Az ilyen "férfinak" nem való gyerek, mert maga akar az maradni (vagy azért, mert érzelmileg nem volt anyja, vagy azért, mert túlontúl is sok volt), sem család. Az iylen férfi olyan nőt keres, aki anyáskodó, az anyja pótléka lehet, de gyereket nem akar.


A valódi nőies férfi nagyon is férfi tud lenni, emellett van benne egy lágy, elfogadó vonás (ettől "nőies") és általában művész alkatú nőt keres társként, nem Madonnát (értsd: az archetípust alatta). És szintén nem apa-típus.

2016. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Talán kicsit jobban ki kellett volna fejtenem a kérdést, a nőies férfi alatt nem azokat férfiakat értem,akik tudnak szeretni,érezni,nekem ez hozzátartozik magához az "ember" kifejezéshez,hanem azokat a kb most 16-20 éveseket,akik úgy viselkednek,mint a lányok.
2016. febr. 10. 08:47
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy férfi nem a kinézetétől férfi. Persze elsőre az is fontos, hogy meg legyen a vonzalom. Számomra a férfi attól férfi, hogy tud önállóan dönteni, tesz a közös jövőnkért és legfőképp érezteti velem azt hogy én vagyok a nő (ne az ősemberes lökj ide egy sört és húzz a konyhába módon). Minden férfi példát vehet a férjemről :D ő igazi férfi :D.

23/N

2016. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a férfias férfiak tetszenek.

Ami nem azt jelenti, hogy legyen óriás, meg szuper izmos, meg állatias.

De legyen normális kinézete. Legyen normális stílusa. Ne ilyen egyen divat emberke legyen. Legyenek önálló gondolatai, önálló élete, tervei, céljai. Ne a divat, a haverok határozzák meg, hogy ő mit csinál.

Tisztelje a nőket.

Pl. volt olyan barátom, aki kibeszélt mindenféle intim dolgot a haverjaival. Na ő számomra leírta magát. Egy felnőtt férfitól ez gáz, mint kb. egy tini gyerek.

A mostani párom sose tenne ilyet. Ha beszéltünk volt kapcsolatokról, akkor sem mondott semmi olyat, ami már túl sok, ami kellemetlen lehetne az illető ex részére.

Ami még nagyon tetszik benne, hogy a saját útját járja. Vállalja bárkivel a konfliktust. (Ezen nem veszekedést és verekedést kell érteni.)

2016. febr. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Alapvetően attól férfi a férfi, hogy farka van, a nő meg hogy puncija. Az összes többi hozzárendelt tulajdonság az adott kor kulturális-társadalmi függvénye.


Teljesen felesleges azon agyalni, hogy attól férfi a férfi, mert legalább 100 kg, szőrős, eltartja a családját... stb.

2016. febr. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ja, és 33/f :)


(100 kg körül, eltartom a családom és nem vagyok szőrős :D)

2016. febr. 10. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2016. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7, ez nagyon vicces, hát...kinek mi...:-)
2016. febr. 10. 10:25
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig nem tiszta, hogy ez az "úgy viselkednek, mint a lányok" mit takar.


Alapból nem akarok családot alapítani senkivel, 16 évesekkel meg pláne nem.


De pont nemrég beszélgettem a húgommal erről, hogy mennyire szexis, amikor egy férfi önálló és érdekli saját maga. Ha van stílusa. És ez bármilyen stílus lehet, csak legyen a sajátja. Ne azért csináljon dolgokat, hogy másoknál bevágódjon vagy "csajt" szerezzen, hanem mert erre van igénye.

2016. febr. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem,hanem hogy egy olyan beállítottságú,mint sokan akik most pl 16 évesek, akiknek az a stílusa, hogy pöszít, szürcsöl, visítozik, meg leginkább a hompszexuálisokat szeretné koppintani. Bocsi,ezt a "stílust" nem tudom máshoz hasonlítani, nem akarok senkit megsérteni.
2016. febr. 10. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!