Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfi testben női lélek....

Férfi testben női lélek. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Mindig ugy ereztem hogy nincs rendben valami a testemmel. Nem éreztem magam jól benne. Sokáig nem tudtam mi az aztán egyszer "megvilágosodotam". Ugy érzem nekem nőnek kellet volna születni. Olyan a gondolkodásom, a vágyaim mint a nőknek általában. A férfi léttel nem is tudok nagyon azonosulni. Nagyon rossz így.

2016. febr. 2. 18:27
 1/5 Sunshinedoll ***** válasza:
95%

Persze, van ilyen, ha nőnek érzed magad, viszont születéskor férfinek állapítottak meg, akkor transz nő vagy. Olvas utána a transzszexualitásnak, és én biztatlak, hogy merj úgy élni (nőként), ahogy szeretnél.

Ha esetleg a testeddel is gond van, tehát szeretnél nőiesebben kinézni, vannak erre különböző hormonterápiák illetve átalakító műtétek, ezekhez azonban úgy pszichológussal is kell beszélni. Egyébként nem minden transznemű dönt a műtét mellett, rengeteg nőnek van pénisze pl, ettől nem kevésbé nők, mint azok, akik átestek átalakító műtéten vagy akik születéskor is nőként lettek anyakönyvezve.

2016. febr. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ugy gondolom hogy igy ez nem teljes megoldás mert nőként elni nehez igy. Rengeteg mindent nem lehet igy megzapasztalmi ami széppé, olykor nehezebbé tenné az életet mégis velejárója.
2016. febr. 2. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:

Transzszexuális vagy.

Én is fiú testben születettem de ma már nőként élek. Senki nem tudja, hogy nem nőnek születtem.

Pinkvanilla.hu

Itt van fórum, minden kérdésesre választ kapsz :) de írhatsz nekem is ha szeretnél.

2016. febr. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt higy erted hogy senki nem tudja? Műtéten estél át?
2016. febr. 2. 20:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Előferdül. Ha csak nincs egy férfi lelked is, akkor műtét, de szaporodóképes legyél ám! Még mindig jobb, mint ha fiú testre harisnyát húznál.
2016. febr. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!