Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Jobb félni mint megijedni?

Jobb félni mint megijedni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 10. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem.

Jobb tudni valamit, mint nem rá nem számítva tapasztalni.

2016. febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon szituációfüggő. De alapjáraton hogyha félsz azon idővel felül tudsz kerekedni.
2016. febr. 10. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én inkább megijedek, minthogy valami miatt félelemben éljek - rövidebb ideig tart, semennyivel sem kevésbé fájdalmas, és ismerem magam annyira, hogy akármi történik, fel fogok állni belőle.


Szóval merek kockáztatni, impulzív/spontán döntést hozni (persze a fontos dolgokat jól átgondolom, de azzal sem húzom túl sokáig az időt). Ha beüt a krach, felkaparom magam belőle és megyek tovább.


Nekem bevált ez a hozzáállás, alapjáraton egy boldog ember vagyok, nagyon lentről jöttem, de elértem nem kevés sikert már most (jó állásom van külföldön jó fizetéssel és szakmai sikerekkel, ível fel a karrierem, boldog párkapcsolatom van, barátaim, űzhetem a hobbim).. Ha félelemből belesüppedtem volna a "biztos rosszba", amibe otthon volt részem, még mindig ott lennék szerintem és csak bosszankodnék mindenen.

2016. febr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig tedd meg azt amit félsz megtenni. :)
2016. febr. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!