Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Véleményetek szerint ciki...

Véleményetek szerint ciki kihívni a rendőrséget, ha az ember követik - még ha be is bizonyosodik hogy mégsem - . Vagy a rendőr szerint is jobb félni, mint megijedni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 03:39
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Minden körülmények közt ciki.
2012. dec. 9. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%

Nem ciki. A rendőr elméletileg azért van, hogy segítsen.

(a valóságban persze lehetséges, hogy leszarják, amíg nem történik bűncselekmény)

2012. dec. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Akkor is leszarják, ha történik. Egyszer 2 (!) utcányira a rendőrségtől követett egy perverz, közbe verte a farkát, felhívom őket, semmi nem lett, még igazoltatni se jöttek ki. Apámra rálőtt a szomszéd cigány, mikor átment elkérni a fizetését(lefestette a házukat), pénz helyett egy golyót kapott, ami súrolta a fejét. A cigàny a mai napig a szomszédban él, mert a rendőrök le se szarták az ügyet, ezért bizonyíték hiányában felmentették, míg apámat megbírságolták magAnlaksértésért, amire a földön levő vèrtócsája volt a bizonyíték! Köszönjük police! Ha gondod van, ne vàrd, hogy rendőrség segít, nem az a dolguk! Csak az, hogy fenttartsák a rend látszatát..
2012. dec. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
48%
Én sem tartom őket semmire. Az emberek egy része még mindig azt hiszi, hogy majd a rendőrség segít. Hát nem fognak.
2012. dec. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
65%

"A rendőr elméletileg azért van, hogy segítsen."

A cigányoknak.

2012. dec. 9. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez rendőrfüggő. Ahol az én férjem dolgozik, ott a rendőrök nagy része komolyan veszi ezeket a dolgokat, nem poénból mentek el rendőrnek, a nagy részének van hivatástudata. Amikor például volt szatír a városban, akkor még önként is jelentkeztek szabadnapukon a felkutatására... Szóval ez nagyon kapitányság függő. Én inkább kihívnám őket, a legrosszabb, hogy nem jönnek ki.
2012. dec. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Akkor is leszarják, ha történik. Egyszer 2 (!) utcányira a rendőrségtől követett egy perverz, közbe verte a farkát, felhívom őket, semmi nem lett, még igazoltatni se jöttek ki."


Én is jártam így, felhívtam őket, kb 3 perc alatt ott voltak, 2 kocsival és keresték a fazont aki közben elfutott. Később behívtak, hogy adjak vallomást, sőt a nyomozó aki az ügyet kapta még fel is hívott, hogy elfogták a tettest. Több lány is tett ellene már feljelentést. Vannak pozitív példák is.

2012. dec. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitív példám van a rendőrséggel. Egy cspat nem idén barnult követett délután, de már sötét volt (három éve decemberben). Felhívtam a rendőrséget, mondtam mi a helyzet, ők pedig mondták, hogy nyugalom, csak menjek tovább ezen az utcán, pár perc és ott vannak. 5 percbe tellett, mire kiértek, de akkor már futnom kellett, mert üldözött a csoport. Elkapták őket, én megmenekültem. A járőrök feljelentést tettek. Sajnos a történet vége az lett, hogy simán megúszták, mert csak futóversenyt rendeztek, nem engem üldöztek ők. Nem a közrendőröket kell itt szidni, sajnos még ha ők mindent megtennének sem lenne jobb. És sok helyen mindent meg is tesznek, csak hiába.
2012. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!