Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon hova tűnt el ez a fiú...

Vajon hova tűnt el ez a fiú ismerősöm?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, egyetemi évfolyamtársam. Elég laza figura. Mindig úgy tűnt, hogy nem veszi komolyan az egyetemet, sokszor elhülyéskedte az órákat, viszont amikor jöttek a vizsgák, számonkérések, akkor mindent szuperül teljesített, meg is lepődtem rajta. Na de a lényeg a lényeg, hogy még tavaly októberben egyik napról a másikra eltűnt, pedig szeptemberben még végig bent volt a suliban, és egy szóval nem említette, h elmenne. Alapvetően nem sokat tudok a srácról, elég zárkózott, és amolyan zseniféleség. Facebookon is csak néhány képe van kint, azok ilyen utazós képek, mert sokat utazik. Gondoltam is arra, hogy talán elutazott valahova, de ennyi időre, és semmi életjelet nem ad magáról(?), azért ez furcsa. A többiek se tudnak róla semmit, mondjuk senkivel sincs olyan szoros kapcsolata, csak pár sráccal van jóban akikkel órákon hülyéskedtek, de ők se tudják, mi van vele, én is csak néha-néha beszélgettem vele. Írtam neki facebookon még decemberben, de nem válaszolt rá. Szóval egy rejtély az ember.

2016. febr. 11. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy Erasmus+ programon van, vagy csak jött valami durva dolog az életében, és úgy érezte, le kell lépnie.
2016. febr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És most mi honnan tudjuk, hogy egy számunkra teljesen ismeretlen és érdektelen ember mit csinál és hol van?
2016. febr. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak valami tippet ötletet, ha tudna valaki.
2016. febr. 11. 14:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha annyira fontos lett volna már akkor számodra ez az ember, többet beszélgettél volna vele, jobban meg akartad volna ismerni. Szerintem szerezd meg a számát valakitől, és hívd fel, ha tényleg érdekel, mi van vele.
2016. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!