Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon furán viselkedett...

Nagyon furán viselkedett átszálláskor az egyik lány ismerősöm, vajon miért?

Figyelt kérdés

Szóval leszállt nagyon furán ment, nézelődött mint aki egy új helyen van, átnézett rajtam és egy másik buszra szált fel majd megkérdet valamit azon a buszon lévő buszostól(gondolom hova megy) és leszállt és jobbra - balra nézet előre akart menni és akkor rá néztem hogy mi van ezzel, és amint rá néztem vissza jött felém, én rá köszöntem hogy szia erre ő is nagyon vidáman vissza köszönt és felszált velen együtt.


Lehet archeimeres? vagy emlékezet kiesése van? vagy két hétig nem találkoztunk, és már reggel is elég furán nézett.



2015. máj. 14. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Mi az az archeimer?
2015. máj. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Alzheimer...
2015. máj. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy ismerte a másik busz sofőrjét, téged pedig először nem vett észre, azért nem köszönt. Nem kell rögtön betegnek nézni szerencsétlent, biztos nincs semmi baja.
2015. máj. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
71%

Ugyanmár, kitudja mit akart a másik buszon, ezer oka lehet, mi dolga volt, vagy lett volna. Miét nem kérdezted meg tőle? Lehet hogy csak el volt merülve a gondolataiban és ezért nem vett észre téged rögtön.

Ez a betegség pedig időskorúaknál jelentkezik, én úgy tudom.

Ti pedig ha jól érzem az írás stílusából, fiatalok vagytok.

2015. máj. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nincs Alzheimer-kórja. Mint ahogy írták már, ez az idősek betegsége.
2015. máj. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!