Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek hogy ment el az önbizal...

Nektek hogy ment el az önbizalmatok?

Figyelt kérdés
Elmesélitek? :)

2016. febr. 11. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Még kérdezd meg hatszor.
2016. febr. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebéd kellős közepén fogta a kalapját és faképnél hagyott.
2016. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem jöttünk ki egymással és szakítottunk.
2016. febr. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az önbizalmam? Huhú, hosszú történet. Szerencsére maradt belőle valamicske, de sokszor tönkreverték, sértegették, csipkedték. Kezdjük ott, hogy elsős koromtól fogva félénk vagyok (akkor csöppentem bele a korosztályombeli társaim közé, mivel nem jártam oviba) Elkönyveltek, mint csendes kislány. Nőttünk, növekedtünk, de sose tudtam igazi barátokat szerezni, beszélgetni. Az osztályom fele nyominak tartott, másik fele lesz@*t. Gyakori volt, hogy megaláztak, kicsúfoltak, hecceltek és röhögtek rajtam. Egy fiúval azóta is 'halálos' ellenségek vagyunk. Évek óta nem szólt hozzám egy normális szót. Az osztályközösség pocsék, és rettegek a gimnáziumtól, mi lesz, ha ott is a nyomik között is a "leglúzerebb" leszek. 8. osztályos vagyok. Szép történet, vagy nem?...
2016. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem
2016. febr. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sokszor megaláztak középiskolás koromban. Közel tíz éve. De az ilyesmi belevésődik az emberbe. Aztán egyetemen megint. Rögtön az elején. Megint nem sikerült beilleszkedni. Igazából olyasmit csináltak, ami miatt fel is jelenthettük volna az iskolát. De nem jelentettük. Tanártól próbáltam segítséget kérni, de nem nagyon kaptam. Azóta depresszióm, pánikbetegségem, és még egy pár problémám van.
2016. febr. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!