Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Voltatok már úgy, hogy az...

Voltatok már úgy, hogy az egész Világot utáltátok, ha éppen nem ment jól semmi az életetekben?

Figyelt kérdés

2015. okt. 12. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, rendszeresen.
2015. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Legszívesebben szétrobbantanám az egész Földet a Halálcsillaggal. Sajnos nem viccből írom.
2015. okt. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem is a világot utálom olyankor, hanem, nem is tudom mit, és ezen most el kell gondolkozzam. Talán az bosszant h én nem teszek meg mindent amit lehetne.
2015. okt. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igen hisz a vilag mi magunk vagyunk.

Ha valami szar akkor mindent annak erzek es utalok is. De ha boldog vahyok akkor az egesz vilagot at tudnam olelni. :) ezert tudom hogy ha valaki itt bofog annak baja van :D

2015. okt. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ha csak kikötődik a cipőfűzőm, már terveket szövögetek az egész világegyetem megsemmisítésére.
2015. okt. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem kell ahhoz mindennek szarnak lenni, elég ha épp egy dolgon felhúzom magam, és máris utálok mindent, és szarnak látok mindent, azt is ami amúgy jó.


Legnagyobb poén, hogy leginkább totál jelentéktelen dolgok váltják ezt ki...

2015. okt. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!