Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen sok a suttyó...

Miért ilyen sok a suttyó ebben az országban? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]


A cikkben mutatott autót 11 éve nem gyártják, de akadt azért suttyó aki erre is irigykedett.


Mire jó ez? Rohadákabb irigyebb népet nem sokat láttam. Tök szép ország lenne. (minden külfölditől ezt hallom.)

Csak épp az ilyen trógerek miatt azt hiszik hogy mindenki olyan.



2016. febr. 11. 21:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha utánaolvasol, ehhez semmi köze a "r..hadék irigy népnek". Politikai húzás az egész. Fideszes oldalak kihangsúlyozták hogy "álomautót vett", meg hogy mennyit keres, visszavágásként eladja.
2016. febr. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25 éve külföldiekkel dolgozom, kb 15-20 országból vannak ismerőseim és hidd el nem csak itt vannak suttyó emberek. Tudnék mesélni más nemzetiség suttyókról is érdekes történeteket...
2016. febr. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Én is sokféle emberrel dolgozok. Van török, ruszki, német, lengyel. Asszem volt egyszer thai, meg tunéziai is. Én csak a lengyeleket ismertem meg hasonlónak, legalábbis volt egy akivel jobban összehaverkodtam, de aztán hanyagolni kellett, mert nála éreztem azt a mentalitást ami magyarok közt szokás, állandóan azt firtatni hogy ki mennyit keres, és hogy ki milyen nemzetiségő (tipikusan állandóak a ruszkikat meg a törököket fikázta, de el tudom képzelni hogy másnak meg a magyarokat)


Mindekinek meg van a maga hülyesége, de pl. a ruszkikban kellemesen csalódtam, nem olyan rosszak mint amennyire utáltuk őket, amíg nálunk voltak.


A törökök vegyesek, ismerek dolgost, meg lumpolósat is, egy ami közös bennük, hogy hasonlóan a magyarokhoz nehezen viselik a kritikát, és mindjárt felemelik a hangjukat ha szóvá teszik hogy esetleg nem jól csináltak valamit.

2016. febr. 12. 21:36
 4/6 A kérdező kommentje:
#1: Azért vicc hogy 1 millió alatti autóval ezt a sztorit meg lehet a néppel etetni. Aki ennyire buta, nem biztos hogy megérdemli a demokráciát.
2016. febr. 12. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondom, ez szimpla politika. Amúgy pont a polgármester maga nyert az ügyön a legtöbbet, elég megnézni a facebook oldalát, mindenki őt élteti. De hát pont erről szól a demokrácia, hogy nyerj magadnak minél több támogatót.
2016. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sejtettem hogy rosszul igazából nem jöhet ki, hogy meglépte az eladást, meg a felajánlást.
2016. febr. 12. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!