Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rengeteget utaztam a világban,...

Rengeteget utaztam a világban, több országban éltem, sosem tudtam azonban párkapcsolatot kialkítani. Ma már kedvelem a magányt, nem szívesen megyek emberek közé. Szerintetek ez valmilyen személyiségzavar?

Figyelt kérdés
És rettenetesen félek a szeretkezléstől, magától az intimitástól. Nem tudok elköteleződni, pedig szeretnék. Párkapcsolatban rettegek a szextől. köszi az értelmes válaszokat. 32 éves vagyok.

2015. febr. 12. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezt a lelki jelenséget hívják kifulladásnak.

Hosszan tartó megrögzött életvitel, beidegződik, mejd hirtelen az ellenkezője történik.

Ez normális, és hasznos ebben a korban a következők miatt:

2015. febr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Elmondhatod, hogy éltél!

Ezért nyugodt kiegyensúlyozott életvitel következik, ami nálad újdonságként hat, és érdekes lesz.

2015. febr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Fordított esetben nagy a baj, mivel ha 32-évesn jönne rád a mehetnék, meg a nájkolás, azt elhülyülésnek nevezik, vagy megveszésnek, és káros a jövőre, mert romboló hatású.

Ellenben a tied az építő jellegű, csak adj időt magadnak, ha te nem keresel társat, majd a társ talál rád.

Csak nyugi.

2015. febr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A nők kiváncsiságból is vonzódnak a remeteéletű beütéshez.

Márcsak azért is, hogy milen az a pasi.Nagy lesz a választék, és lesz köztük hasonló életvitelű, mint te.

Ne vedd sértésnek de ismered a mondást!:

A k..-vából lesz a legjobb feleség, mert az már nem bolondul meg újra...ez egy hasonlat.

Stabilabb életvitel, mert már nem vágysz különlegességekre, a csajok meg szeretik a stabil biztonságot.

2015. febr. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
rendesek vagytok köszi.
2015. febr. 12. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!