Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális, hogy a 47 éves...

Az normális, hogy a 47 éves apám újra elkezdett testépíteni?

Figyelt kérdés

Kb 2 hónapja újra csinálja, veszi a testépítő szereket, heti 6 alkalommal jár. Ezzel nem is lenne baj, de elkezdett úgymond "kemenykedni", hogy ő a főnök, nézegeti magát a tükörben hogy milyen kemény, stb., mindenki hülye, aki nem az gondolja mint ő...

Anyának sem tetszik, ez már 100x megmondta neki, hogy idétlen, meg neki ez nem tetszik...

(Eleve +40es karja volt eddig, erre akar eddzeni és még nagyobb lenni!)


2016. febr. 12. 22:12
 1/9 Clark Kent.. ***** válasza:
86%
Jól teszi, legalább nem hagyja magát el. Tanulhatnátok tőle.
2016. febr. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gnoomage ***** válasza:
Normális, bár túlzás, nem fogadja el, hogy öregszik... Ha abba hagyja a főnöközést nem lesz gáz vele...
2016. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%

Nem. Apádnak úgynevezett kapuzárási pánikja vagy életközepi válsága van. (Nézd meg az Elvált nők klubja c. filmet.) Apád nagyon fél, ezt lásd be.


Ne mondjatok neki semmi olyat, hogy ez vagy az nem tetszik. Hagyjátok, hogy kiégjen ez belőle.


Egy dolog van, amikor oda kell csördíteni: amikor veletek kezd el indokolatlanul keménykedni és főnökösdit játszani. Azt nem szabad hagyni, azt helyre kell tenni.

2016. febr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Clark Kent.. ***** válasza:
50%

@23:11


Senkinek sincs kapuzárási pánikja, ez csak tipikus butaság, ami a pancserek közt terjed.


A svájci öregemberek például ugyanúgy élik az életüket, mint a fiatalok. Autót vezetnek, sportolnak, van olyan, aki már nagyon öreg, de még látogatja a fitnesz klubbot.


Ezt saját magam láttam és hallottam, mikor ott voltam.

2016. febr. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha boldoggá teszi. Nincs kapuzárási pánikja csak egy hobbija van amitől jól érzi magát :)
2016. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
nem rossz dolog a sport,ha szereti csinálni miért ellenitek??? a 40-es kar nem jelent semmit ,lehet vastag zsíros is és lehet szálkás izom.
2016. febr. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tök jó, hogy edz, meg legyen jó kondiban apu, ez szerintem tök jó, hogy nem elhízni, meg elpunnyadni akar, hanem tesz az egészségéért. egy fontos: ne vigye túlzásba, ne erőltesse túl magát, és azért ne keménykedjen feleslegesen, mert az nevetséges... még akkor is, ha van mire keménykedni amúgy...
2016. febr. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szaniszlo Ferenc ***** válasza:
na végre valaki nem a kocsmába akar menni zülleni, hanem van egy viszonylag normális célja.
2016. febr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem soha nem késő elkezdeni edzeni, aztán 47 évesen a férfiaknak általában mindig bekattan valami és elkezdenek megbolondulni, örülj neki, hogy a testépítést választotta drága autók helyett. A stílusából vegyen vissza, de a testépítéssel szerintem semmi gond nincs.
2016. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!