Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak a neveletlen...

Mit csináljak a neveletlen dakota kölkökkel?

Figyelt kérdés

Szerintem sok emberrel előfordult már, hogy sétált az utcán egyedül, esetleg biciklivel ment valahova és a véletlennek köszönhetően összefutott egy-két 10 éves cigány gyerekkel. Ebben még semmi meglepő nincs ugye. Viszont vannak esetek amikor a kis vakarékok nem tudják megállni, hogy odaszóljanak nekünk valami "udvariasat" . Én általában nem szólok egy szót se, hiszen látom milyen szerencsétlenek, de egy "k****nyádat" azért elszoktam mormolni magamban. Legszívesebben erőt vennék magamon és felpofoznám amelyik ilyen pofátlan bunkó tud lenni a nála 10 évvel idősebb emberrel.


Ti mit szoktatok ilyenkor csinálni vagy mit cselekednétek ilyen helyzetben?


(tisztelet a kevés kivételnek)



2016. febr. 13. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amit Te! Mormogok az orrom alatt. Az a baj, hogy ha nevelési célzattal adnál is egy pofont, semmit nem érnél el vele, lesüllyednél egy szintre, akárhogy is, gyerek. Arról meg nem beszélve, következő nap a testvérei is neked támadnának.
2016. febr. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A jó öreg beltenyészet megemlítése mindig beválik náluk. Imádom, amikor majd szétveti őket a düh tőle. Biztos a bátyjuktól öröklik:D
2016. febr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele, 15 éves kor alatt a legtöbb gyerek szóra se érdemes. Ha látsz egyet,vagy egy hasonlót egy napon, akkor adj hálát, hogy tegnap nem láttál. És ne aggódj, a fehér gyerek is szörnyű, csak kevésbé közvetlen.
2016. febr. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer megvertem egyet, jött is a 15 fős családja utánam.

Valami váratlant csinálok, de el is szoktam beszélgetni velük, mert néha sokkal érdekesebbek, mint a fehér ember.

Viszont nem hasonlítanám őket az indiánokhoz, ez részedről nagyobb pofátlanság, mint a kölkök részéről, akiknek fingjuk nincs, mit csinálnak.

2016. febr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyomtass horogkeresztes szórólapokat és szórd ki nekik.

Ennél jobban nem lehet megsérteni őket semmivel.

2016. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!