Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom tovább, meg fogom...

Nem bírom tovább, meg fogom ölni magam valaki segítsen. (? )

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul vagyok, sírhatnékom van, szorongok... elegem van az életből meg akarok halni. Segítsen valaki könyörgöm.
2016. febr. 14. 14:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha gondolod, én szívesen meghallgatlak.
2016. febr. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

hallod én is így szoktam lenni de most épp nem,ilyenkor mondom hogy úgyis meghalunk akkor már húzzuk amíg lehet.inkább akkor cigizz drogozz és úgy halj meg,egy hedonistaként,mint önkezűleg.

Lehet lepontozni,engem eddig ez tartott itt

2016. febr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nincs erőm elmesélni senkinek. Gyűlölöm a világot gyűlölök minden kib*szott embert!!! Minden reggel úgy ébredek fel hogy nem akarom ezt az egészet nem akarok élni, ha meghalok legalább békén hagy mindenki, nem szégyenít meg, nem bánt senki semmilyen módon és nem kell alkalmazkodnom ehhez az undorító világhoz.
2016. febr. 14. 14:27
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Azt szeretnéd hogy valamelyikünk megöljön?
2016. febr. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem birom már visszatartani a könnyeimet, a gyomrom görcsben van.
2016. febr. 14. 14:31
 6/10 anonim ***** válasza:
47%

Kêrj orvosi srgítséget, fordul pszichiáterhez!


Olvassd ezt a könyvet el: [link]

2016. febr. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Irj ram s segitek boldog lenni.
2016. febr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg valami bajod van, akkor vagy tessék felhívni a lelki segélyszolgálatot, vagy itt elmondani, hogy mi bajod van. Hisztivel nem megyünk semmire.
2016. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az az érzésem, a kérdező most nem analízisre vágyik, az ráér.

Inkább elfogadásra. Ha itt állna előttem, és akarna, megölelhetne. De csak távból tudjuk fogni a kezét, ha szerenté. Az is valami. Legalább egy szalmaszál.


Írj, amikor bírsz, kedves kérdező. Az öngyilok esetén kezdheti az ember előlrül az egészet, szóval nem éri meg. Volt halálközeli élményhez hasonló élményem. Tanulni vagyunk a Földön, muszáj bírni. Az öngyilok nem vezet ki innen, hanem visszahoz, még jobban nehezített pályával.


Szóval inkább fog meg gondolatban a kezem, kedves kérdező, vagy ölelj meg, vagy ordíts, de hagyd a csááába az öngyilkot.


Ez egy k. nehéz akadálypálya , a Föld bolygó. De muszáj végigcsinálni. Aki csal, annak később lesz mégrosszabb. Aki becsületes(ebb), annak meg eleinte nehéz, de azért rájön, h ő csinálja jól, mert az univerzum egységes közös gyökeret mutat mindenkivel és mindennel - ergo a rosszindulatúak öngólt rúgnak mindaddig, amig meg nem tanulják a majdani saját kárukon (karmikusság), hogy a jóindulat van összhangban a világegyetem működésével. Ami rövidtávon működik csalással, ártással, az a távoli jövőben kartasztrófális. Ami meg harmonikus, jóindulatú, az lassan indul be, de az működik tartósan jól.


A kérdezőt nem akarom fárasztani, majd végigolvassa, ha lesz hozzá ereje. Csak sírj, ordíts, és szólj, kérdező, amikor bírsz. Itt vagyok.

2016. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pontosabban szólva nem mindig vagyok a neten, megyek lassan aludni, de 1-2, 3 naponta itt vagyok, a magam részéről.
2016. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!