Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Valaki segitsen mert mar nem...

Valaki segitsen mert mar nem birom tovabb?!?!

Figyelt kérdés

15/f vagyok, es anyam kikeszit idegileg. Csak ketten elunk, apammal szetmentek amikor kicsi voltam.

Nem birom amit csinal.

Mindig kikeszit idegileg. Napjaim legtobbjet a laptomon toltom, mert egy jatek fejleszto akarok lenni ha nagyobb leszek.

valamikor mondja hogy legyek vele is, de en nem akarok mert csak sajnaltatja magat es engem idegesit.

amikor mast meglat tisztara megvaltozik, es a hangjat is megvaltoztatja szerenyesre. Mindeki elott meghunyazkodik, es amikor csak velem van, akkor megintcsak megvaltozik.

Minden reggel (ritkan van hogy normalis) el kell kisernem a buszhoz, es csak engem idegesit, mar annyira, hogy 15 eves fiukent elsirom magam. Majdnem mindennap sirok a buszmegalloban, mert olyanokat mond, hogy elveszi a laptopomat egy honapra vagy csak azt mondja hogy nem fogom mostanaban megkapni. Utana ugy megyek iskolaba, hogy ugy erzem mintha egy csomo lenne a torkomban. 2 percre van a buszmegallo az iskolatol, amikor beerek, meg 40 perc van az iskola kezdetetol. elmegyek az elso oramra,

es ott kisirom magam. nem merem elmondani senkinek, mert itt elvesznek anyamtol. Utana idovel probalom elfelejteni az iskolaban, probalom jolerezni magam, de egyszer vege is van az iskolanak. :( Haza megyek,kitakaritok,es 30 perc utana jon haza anyam. Elkezd velem bunkoskodni, valamikor nem is koszon, es amikor nem szolok hozza, akkor belem kot... igy is ugy is belem kot.

rajtam tolti ki az aggressziojat, mar volt olyan hogy ralepett a melkhasomra. megszokott verni, pedig olyan magas vagyok mint o. Meg ram szokott vicsoritani.

Mindig el veszi a laptopomat. Az neki a boldogsag ha nekem fajdalmat tud okozni. Mar elegem van az anyambol. mondtam neki hogy ha betoltom az evemet, akkor elmegyek amerikaba, mert ott van nekem jovom. MOST EPPEN KANADABAN ELUNK. azt mondta hogy ha kimegyek amerikaba, akkor o elmegy vissza magyarba. MITCSINALJAK? kerlek segitsetek.

(NORMALIS VALASZOKAT LECCI)



2015. máj. 6. 18:01
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Akkor megvarod meg eleg nagy leszel es egy USA beli egyetemre mesz tanulni. Akkor mar nem terroizalhat. Addig meg, nem is tudom, mi lenne ha kerulned a tarsasagat? Csak elmesz suliba hazajossz, lecket irsz a szobadban es megprobalsz a leheto legkevesebbet konfrontalodni vele.


(az elejen az jutott eszembe, hogy 15 evesen ilyen fogalmazas es helyesiras, komolyan??!! De ha angolul ertelmesebben es jobban irsz akkor oke)

2015. máj. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%

'' csak sajnaltatja magat es engem idegesit''


Te is ezt csinalod.

2015. máj. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

Én azt tudnám javasolni, hogy tölts minél kevesebb időt otthon.


Mivel laptopod van, az is lehet megoldás, hogy nem otthon tanulod a programozást. Nem tudom, ott nálatok hogy megy, de nálunk például az iskolában estig bent lehet lenni (hétig talán?), akár a könyvtárban, akár a gépteremben. Érdeklődj az iskoládban, hogy van-e lehetőség erre. Vagy ha erős laptopod van, beülhetsz egy plázába is, sok helyen vannak ingyen WiFi pontok. Illetve már olyanról is hallottam, hogy vannak számítógéptermek is, ahol el lehet tölteni az időt.

2015. máj. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó melyik suliba jársz és hol van ez?
2015. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kid van még rokonod?
2015. máj. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az anyád bolond, légy erõs és kitartó.

Nincs másod ott, hogy elmennél hozzájuk és az iskolában igenis szóljál,hogy terrorizál.Ha elvesznek tõle meg is érdemli,jobb mintha téged is tönkretesz.

2015. máj. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kedves számítógép és játékfüggő kérdező! Javaslom pszichológus felkeresését a fent leírt függőségek kezelésével kapcsolatosan. Gyógyulás után az emberi kapcsolatok nem megfelelő kezeléséből adódó problémák (pl. anyával való kommunikáció hiánya) és az érzelmi hullámvölgyek kezelése (pl. önérdek képviseletének hiánya, sírógörcsök) is egy csapásra enyhülni fognak.
2015. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!