Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem bírom tovább valaki segítsen?

Nem bírom tovább valaki segítsen?

Figyelt kérdés
Most is itt bőgök,mint egy óvodás....a súlyom mindig érzékeny pontom volt,nagyon vigyáztam,hogy nehogy hízzak egy dekát is,így is volt,a mérleg 57 kg-t mutatott a magam 166 cm-hez, egy kávén,egy energiaitalon és egy kiflin tengődök egésznap. Sokáig dolgozok,nap közben nincs időm enni,csütörtök este ettem egy kis tál gomba pörköltet,tegnap fel pek sutit,szelet pizzát,egy csokit,es a moziban popcornt colaval. Tudom nem kellene,de ilyen kb évente egyszer van a szigorom miatt,a mensimnek tegnap lett vége,gondoltam ráugrok a mérlegre és majdnem elájultam...2 éve nem mutatott a mérleg 59 kg-t nem tudom elhinni,gyűlölöm magamat és hogy megtettem ezt...oke hogy elrontottam 2 napot de ezt nem tudom elhinni szeretném elhinni h nagy ac utan es par nap múlva 57 leszek,de nem birom ezt feldolgozni. Mensi után pár napig mindig nehezebb vagyok,de most már nem bírom,hogy lehet ez ha alig eszek,nem birom tovább.
2015. ápr. 11. 14:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Nagy wc után *
2015. ápr. 11. 14:40
 2/3 schocko ***** válasza:
100%
...ez valóban egy óvodás-szintű probléma...jó sírást...
2015. ápr. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

A kávé, energiaital, kifli nem táplálék. Ezeknek a fehérjetartalma szinte 0, holott az a legfontosabb tápanyag a szervezetnek. Zsírra is ugyanúgy szükséged lenne.

Iszonyat egészségtelen, amit művelsz, tönkreteszed vele az egészséged. 2 kg-ot pedig simán ingadozik a súlyod. 2 kg zsír 18000 kcal, köze sincs ahhoz, amit elfogyasztottál. Nem a mérlegre kell adni, hanem a tükörre.

Itt lenne az ideje, hogy elkezdj normálisan táplálkozni, és inkább mozgással próbálj lefogyni. Ha kevés ételtől is hízásnak indulsz, akkor vizsgáltasd ki magad.

2015. ápr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!