Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják azt a szép...

Miért mondják azt a szép lányok magukról, hogy csúnyák?

Figyelt kérdés

2016. febr. 14. 20:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Agy mosottságuk miatt.
2016. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én nem tudom:( Kényszer:) Mert ha elhinném, hogy szép vagyok, akkor nagy lenne az egóm...lehet:D
2016. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert búzák.
2016. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Rossz gyerekkor,önbizalomhiány...számos oka lehet.
2016. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Azért, mert alacsony az önbizalmuk és minden egyes cáfolata, vagyis a "szép vagy" kifejezésben kapják meg azt amit szeretnének.
2016. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert aki irigy a szépre - mondjuk a lányok, akik nem azok, vagy a fiúk, akik nem kapják meg - ezt mondják nekik.
2016. febr. 14. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem hiszem el, ha ezt mondják. Nem akarom hallani egyszer sem. Egyébként sem számít, hányan mondják, ha én nem mondom magamnak, szart sem ér.


Miért... nem tudom. Mert a pasik szerint szőrtelennek kell lennem, de 3. napja nem borotváltam a lábam, kicsit borostás, már nem vagyok nő. Mert nem ér seggig a hajam, már nem lehetek szép. Mert nem kék a szemem, mert hordok színes rúzst, ami nekem tetszik, mert ha szeretem a focit, fiús vagyok, ha szeretem a rózsaszínt, pitsa, ha kék a körmöm, minek az, nem tetszik, ha száraz a szemem, és nincs kedvem kontaktlencsével bajlódni, hanem szemüveget veszek fel, ronda vagyok, ha salátát eszem, madárka vagyok, aki fél az elhízástól, ha normálisan eszem, senki nem fog szeretni, mert elhízhatok...

2016. febr. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Mert a média tele van agyonsminkelt, agyonphotoshoppolt képekkel a nőkről, és elhiszik, hogy csak akkor vagy szép, ha te is úgy nézel ki. Ha nem, akkor meg csúnya vagy. Úgy viszont senki nem néz ki a való életben, mivel az egész csak mű. Ezért aztán a szép lányok is azt hiszik, hogy csúnyák, miközben nem.
2016. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Yoni03 ***** válasza:
Mert hülyék. Ilyen egyszerű
2016. febr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert várják a pozitív visszajelzést, hogy valaki rávágja, hogy áh dehogy is szép vagy.
2016. febr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!