Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hiszik azt magukról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt magukról átlagos kinézetű lányok hogy ők hűde szépek?

Figyelt kérdés

Ennyi erővel minden második lány szépnek mondható. A szépség véleményem szerint valahol itt kezdődik: [link]

Nem értem miért vannak elszálva maguktól ennyien.



2014. júl. 6. 10:09
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem meg attól, hogy valaki jól néz ki még belül lehet ocsmány és viselkedésileg is.. és akkor már az összkép nem is szép. ENNYI!.
2014. júl. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Miert,jobb ha egy buvalb..szott,begubozo ember lenne, nulla onbizalommal ?
2014. júl. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
én minden csajt szépnek tartok!
2014. júl. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
#1: Ez nem tartozik a kérdéshez.
2014. júl. 6. 10:12
 5/22 DanteSparda ***** válasza:
98%
ki vagy te hogy megmond mi a szép és mi nem? mindenkinek más az ízlése van egy csaj aki szerintem gyönyörű de egyik haverom rá se nézne
2014. júl. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
A szépség relatív, amúgy meg ez a kép tutira fotosoppolt.
2014. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Relatív?

Ki az aki férfi aki nem szúrna egy ilyen csajt?

[link]

2014. júl. 6. 10:20
 8/22 anonim ***** válasza:
95%

Mert egyébként az átlagost látjuk szépnek. A linkelt lány is szép, de ha megnézed, igazából semmi extra. Kedves mosoly, pisze orr, jó smink, jól elkapott kép.

Szerintem például azok a nők igazán gyönyörűek, akikben van valami különleges. Egy nemes metszésű orr, arcél, valami, ami megfog. De egyáltalán érdemes ezen vitatkozni? :)

2014. júl. 6. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Miért hiszed azt, hogy a szépség nem relatív?
2014. júl. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
#10: ha a szépség relatív miért hiszi magáról valaki azt hogy szép?
2014. júl. 6. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!