Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Ismertek olyan szép és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ismertek olyan szép és vonzó nőket, akik nem tudják magukról, hogy azok?

Figyelt kérdés
2013. szept. 8. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak olyanokat, és rohadtul idegesítő.
2013. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, a barátnőm:-)
2013. szept. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Kifejtenéd bővebben is ?
2013. szept. 8. 16:41
 4/6 anonim ***** válasza:
Ismerek, és csatlakozom az első véleményéhez.
2013. szept. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Azért ne csapjuk be magunkat sok szép lány van, legalább is én megyvagyok elégedve a magyar felhozatallal bár kezd elhanyatlani, de ne menjünk bele.


Mindig az van hogy van egy szép lány jól néz ki stb. Kapja bókokat dícsérgetem ő meg jajj nem is, meg ja még ha így lenne stb stb. gondolom mindenki vágja ezeket.


Az elején még aranyos de mikor már fél meg 1 év után is csinálja főleg úgy hogy kb naponta mondják neki de minimum 100-300 embertől kapja a pozitív véleményt akár hova meg, akár hol van akkor leeshetne neki b*zd meg hogy nem k*csögösködésből mondjuk.


De nem mert itt a tökéletes a legjobb a megfelelő csak nem tudnak rájönni hogy olyan nincsen f**zom!


Kifejtettem ? :)))

2013. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
csak olyat ismerek, aki nem tudja, hogy mennyire az
2013. szept. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!