Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez velem, ha...

Miért történik ez velem, ha kiosztok valakit? (több lent)

Figyelt kérdés

Minden egyes alkalommal (kevésszer, de ha megtörténik), amikor úgy érzem, hogy valaki túl messzire megy és kiosztom, akkor furcsa izgalmi állapotba kerülök, dühös lesz és kiosztáskor a sírás fojtogat? Annyira idegesít, hogy ilyen nyomorék vagyok. Szerintetek miért lehet? Alapvetően toleráns ember vagyok, de ha valaki nagyon túl megy a határon egyszerűen nem tudom normálisan kontrollálni az érzelmeimet... :(

20+/L



2016. febr. 15. 11:24
 1/4 A kérdező kommentje:
*dühös leszek
2016. febr. 15. 11:25
 2/4 anonim ***** válasza:
62%
Előbb gondolkozol és utána cselekdsz, ez remek jellemvonás egy emberben.Egyébként gyenge idegzetű vagy. Tanuld meg ezt úgy a javadra formálni hogy az a másiknak ne okozzon fájdalmat.Légy úrrá az érzelmeidnek.
2016. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Velem is így van. Nagyon utálom.

Szerintem azért lehet, mert nem "gyakoroljuk" ezt a dolgot be. Túl kedvesek vagyunk. Vagy - személyem szerint - túlságosan nem érdekel mások kínja és leszarom, ha veszekszik, vagy ha túl messzire megy, de amikor már engem bánt közvetlenül, akkor készen vagyok. Ekkor pedig lehet, hogy baromira dühös vagyok, de vagyok olyan szelíd, hogy még szóban se akarok senkit megbántani, akkor sem ha megérdemelné, mert tudom, hogy az milyen rossz. Milliószor átéltem már és a lelkiismeretem nem engedi, hogy másokkal ezt tegyem...

Hülye vagyok de ez van.

2016. febr. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Személy szerint mindig próbálok kedves és megértő lenni azokkal a személyekkel, akik kiborítóan viselkednek, viszont tegnap elszakadt a cérna és bármennyire tűrő személyiség vagyok, ez már az igazságérzetemet, és a személyemet veszélyeztette. Sajnos kezdek abba beletörődni, hogy sokkal hatékonyabb vagyok, ha már nem veszem figyelembe a többi ember érzését - ami nekem nagyon nehezen megy, de muszáj már. :/

Sajnos tényleg gyenge idegzetű vagyok és érzékeny, de talán megerősödöm valamikor. c:

2016. febr. 15. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!