Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik velem ez?

Miért történik velem ez?

Figyelt kérdés
Kislánykoromba nem voltam sikeres,állandóan jöttek a kudarcok,bántások,szüleim,és a nagyszüleim sem vettek komolyan csak bántottak,lelkileg is.Semmibe sem dicsértek meg.Nem voltak és most sincsenek barátaim.Fiatal nőként nem találom a helyem.Még itthon lakom,és kudarcok kudarcok sorozata,nem tudom mi ,hogyan tudnék kikeveredni ebböl,most megint munka nélkuli vagyok,ugy érzem,hogy nem vagyok jo semmire.De amikor erzem a rezgeseimet eszre veszem,hogy mien jo klassz csaj vagyok,hogy ez lennek en igazabol?Voltam pshilogusnal felkerestem .Kislany koromba sem irattak be sehova,se tanc semmmi.Evekig itthon voltam ,munka nelkul.Az öneletrajzomba is csak ket munka szerepel call center,meg kozmunka.Tudom,hogy tobbre lennek kepes,de az egesz elettol elnent a jedvem.Alap dolgok nincs meg ,mint mas lanynak.En is szeretnem elvezni ezt az életet.Nem vagyok lusta no,szeretnek kiprobalni uj dolgokat is,de mit kehet tenni az ellen ga szuleid gyerekkorodba bemagyaraztak h nem vagy jo semmire.Egy napom ugy telik hogy egesznap tvzek,sehova nem megyek,amikor dolgoztam akkor csak annyi hogy elmentem dolgozni.Tvzek,eszek,sirok.Hogyan tudnek valtoztatni egyedul
2015. nov. 16. 13:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesiraset
2015. nov. 16. 13:40
 2/6 A kérdező kommentje:
Semmi jo dolog nem tortenik velem,csak a rossz.egy ev alatt ket munkahelyem megszunt kissem fizettek
2015. nov. 16. 13:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Keresni kéne magadnak egy célt, ahogy montad, biztos van olyan amihez értesz, amiben jó vagy. Ezt meg kéne keresned és kitűzni célként. Ha meglesz a célod, akkor tudni fogod, hogy mit kell csinálnod, hogy elérd, és lesz értelme az életednek. Ha meg sikerül elérned, akkor meg már biztos lehetsz abban is, hogy érsz valami (ha meg esetleg nem sikerül elérned a célt, akkor nem kell kétségbe esni, csak keresni valami mást). E mellett meg érdemes lenne ahelyett, hogy otthon ülsz és tévézel kimenni és beszélgetni emberekkel, akár segíteni nekik. Ezt sokféleképpen lehte, akár csak a szomszédaiddal, vagy a buszmegállóban, vagy elmész egy bárba, vagy akármi, csak próbálj többet beszélni másokkal, mert szerintem ez sokat segít. Nekik is elmondhatod a problémádad, biztos van aki tud tippet adni. Remélem segítettem picit a válaszommal! Sok sikert!
2015. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd abba az önsajnálatot.A szüleid beléd programozták, hogy nem vagy jó, nem kaptál elég szeretet tőlük és ezért alacsony önértékelésed van. Találj egy munkát és hagyd ott a szüleid.
2015. nov. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Előzők mindent leírtak,egyetértek minden szavukkal.Még annyi, hogy tök jó hogy tudod mivel lehet magyarázni a problémád.De ezzel nem védekezhetsz saját magad vagy mások előtt, hogy a szüleim így meg úgy.. meg jaj szegény én...Az írásodban végig saját magadnak válaszolsz a saját gondjaidra. Tudod hogy nem jó h nincs barátod nem jó h ülsz a tv előtt nem mész sehova stb.. Ha ezekkel tisztában vagy állj már a sarkadra tündérem!Jelenleg a saját magadnak generált sz..ban ücsörögsz. Jó úton haladsz hogy egy elhízott depressziós emberré válj. Tanácsom: mától kis lépésekben,apró könnyen elérhető célokat tűz ki magadnak amiket ha elérsz feltölt és sikerként fogod megélni,ezzel motiválod saját magad.Foglalkozz a külsőddel,járj szoliba,fodrászhoz,körmöshöz stb,ezek nagyon töltik a nőket. Keress hobbit, munkát ez hozhat haverokat, társaságot. Regisztrálj partnerkeresőkben, csípd ki magad bombára, találkozz pasikkal, búj velük ágyba,szerintem rég kaptad meg egy pasitól rendesen ami jár.. Felejtsd el hogy azzal foglalkozol folyamatosan hogy Te milyen szerencsétlen mártír vagy.Innen pofon egyszerűnek tűnik a problémád, mások hogy látják?
2015. nov. 17. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az előttem szólókhoz terv lenne jó. Tanulhatnál nyelvet, eljárhatnál sportolni, valamilyen közösségbe. El kellene indulni valahogy a saját utadra és ahogy megtalálod élvezni fogod, ahogy kibontakozol, élsz. Magadról is tudatosan érdemes pozitívabb képet kialakítani. Küzdj azért hogy ne az legyen a tartalma a napjaidnak amit nem szeretsz, hanem amire vágysz. Fiatal vagy, minden lehetőséged adott, nehogy így teljen el az élet.
2015. dec. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!