Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell gazdagnak kiadni...

Miért kell gazdagnak kiadni magatokat?

Figyelt kérdés

Bocsi a provokatív megfogalmazásért, de remélem, így többen fogják megnézni :)

Szóval, napokban böngészgettem a kérdések közt, amolyan időelütés kedvéért, és sok válasznál azt láttam, hogy ők milyen jómódban élnek, nagy ház, "prémium kategóriás auztó", külföldi nyaralás egy évben 2-3 alkalommal, többszázezres cuccokat vásárolgatnak ott, stb. Nem értem, hogy ez miért jó, hiszen ez egy anonim oldal, nem látjuk a fényképeket, a becheckolásokat, semmit :) Valaki esetleg elmagyarázná? :)

15 (majdnem 16)L


2016. febr. 15. 17:04
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Attól még, hogy te csóró vagy, nem jelenti, hogy mindenki az az országban. :D Kis buta.
2016. febr. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mert ha gazdag vagy nem baj ha csunya akkor lesznek csajok boven . az olyan autokban pl lamborghini ferrari vasgy egy komoly bmw beepitett punci magnes van.
2016. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén, én nem értem ezt. Mi pl. tényleg megengedhetjük az évi minimum egy külföldi nyaralást, jó kocsit stb., de sose éreztem, hogy gazdagok vagyunk. Mármint én még fiatal vagyok, a szüleimről van szó. Ha azt írja valaki, hogy gazdag, én ennél sokkal többre gondolok. Nekünk kábé jól megy, vagy ilyesmi.
2016. febr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert Mi megtehetjük.
2016. febr. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Beépített puncimágnes adom. Különben aki tényleg gazdag, de ahhoz nem elég bolond, hogy felöltözzön rajosan :D az csak kultúrmaszk mögül így éli meg az összes szabadságát. "Játszom magam, amitől megfeszülök, holott élhetnék nyugodtan másképp is, de félek, mit szól a többi, ezért tudják meg, hogy van 1 kocsim. Mert kell valami, ami örömöt is okoz, és a hazugság kevés hozzá." <--- Na kb ez van a tudatalattijukban. El van magyarázva. Hiába vagy milliomos, ha nincs annyi agyad, hogy még ebből a sokkal jobb kiindulási helyzetből is csak egy üres színész legyél akinek a kultúra/érdeklődési kör fogalmak=másik szüntelen majmolása fogalom. Ha egy odaírta valahova, akkor 10 másik ilyen válasz csak azért fog íródni, hogy ők is élvezkedhessenek a felsőbbrendűségi érzéstől. Sajnos valakinek attól jobb, ha másoknál jobbnak látja magát. Szánalmas, mert nem tudják magukat bárkitől függetlenül értékelni, KELL NEKIK a másik burzsuj elismerése, a legrosszabb, hogy ha elhiszik, hogy ők többek, akkor gátlás nélkül fognak taposni bárkit, aki "rosszabb ember".
2016. febr. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok_..


Előző vagyok, egy helyi példa. Hangsúly azon van, hogy a kommentár úgy kezdődik hogy "jobb". Sikeresebb? Oké, nem kell irigyelni, örüljünk neki, hogy neki van anyagi biztonsága. A kérdésére a válasz: a jobb fogalom miatt.

2016. febr. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%

Jézusom kérdező. :D

Elsősorban pont azért, mert egy anonim oldal, egyikünknek sem, aki tehetősebb, nem kell hazudozni. Én pl. inkább elhallgatom a vagyonom, hogy mennyit keresek, stb., mint hogy mutogassam. Az általad felsorolt dolgok nálam mind megvannak, mégsem érzem, hogy ha ezt itt leírom, dicsekedésképp tenném, hanem mert az adott kérdésre pl. válasz lehet. Nem látod, valóban. De nem látod másként sem, ha nem vagy velem közeli kapcsolatban. És ugyan miért is hazudnék egy rakás ismeretlen embernek, mikor még itt is megkapjuk, hogy apuci pénze, gazdag és könnyű az élete, stb? :D Szerinted ez nekünk jó?

2016. febr. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert általában a kérdesre probálok valaszolni.


Akor szerint én gazdag vagyok?

Nagy ház - nincs házam, egy 100m2 lakásom van tetö terraszal (nem pesten)

Prémium kategórias kocsi - Ha egy 2 éves Audi S7 anak számit akor van

Külföldi nyaralás- igen de lakóautóval, nem hotelban évente 1x és egyszer belföldön.

Több 100e cuccok: ami igy hirtelen észme jutt hogy mi került több mint 100e az: Mobil, TV, Számitogép. És képzeld el se a barátnömnek se nekem nincs 100e ruhánk. Nekem pl. csak 4 pár cipöm van.


Akor én most gazdag vagyok? Szerintem nem max kicsit az átlag felet.


29/f

2016. febr. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es leírta a lényeget! :) Itt nem kell kamuzni, senki sem tudja ki kicsoda... Ennek az oldalnak a lényege pedig pont az, hogy valaki feltesz egy kérdést, másvalaki pedig válaszol rá! Név, arc nélkül! A mindennapokban, arccal, névvel pont nem mondanám meg, hogy mennyibe kerültek a dolgaim!
2016. febr. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!