Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha rengeteg bántás, megalátás,...

Ha rengeteg bántás, megalátás, igazságtalanság ért titeket másokto laz életben, hogy tudtok tullépni, megerősödni, ujra jol érezni magatokat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok hibátlan ember, de szerintem nagyjábol jol meg tudom magam itélni.Nekem is vannak hibáim, én se voltam mindenkivel korrekt. Viszont nagyon félénk, gátlásos vagyok és nem tudom megvédeni magam és ezek a gonodk ebből fakadtak mindig, és ezeknek a helyzetek döntő többségében méltatlan volt a bántás. Negyedjére történt meg , hogy egyszerre 5-6-10 ember rámszállt, volt amikor egy csoporton bleül (pl. iskolatársak), volt amikor az élet hozta ugy, hogy különböző területekről jövő emberek. Ott rontottam el mindegyik helyzetet, hogy engedtem ,hogy a fejemre nőjenek, nem tudtam kezelni a szitut, alárenedeltté váltam, kiszolgáltatottá, nem tudtam se a többes támadásokkal mit kezdeni, se azzal, ha különböző területeken kezdtek kibeszélni, bántani, kisebbéiteni, furni, csesztetni az emberek. Tehát összesen vagy 30 ember tette már ezeket velem. És sajnos az utolso években, amikor már a hátam mögött volt az a sok mocsok, amiket nem dolgoztam fel, csak a tudatalattimba gyűjtöttem, és csak azt hittem, hogy már elfelejtettem, akkor ugy jött ki rajtam, hogy olyanokkal, akik tényleg jok voltak és segiteni akartak, nem bántottak, azokkal én viselkedtem hülyén. És utána meg ezek miatt volt rengeteg bűntudatom. Nem bántottam őket, hanem magamat áztattam vagy csalodádást okoztam nekik. Tudnátok segiteni, hogy induljak el, hogy visszatérjen az önbizalmam, de éljek a multban ?
2016. jan. 26. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Realizációval. Ha túl lépsz 14.-17. élet éveden, van annyi öntudatod és agyad, átrealizálás után nem fognak bántani e baromságok.

Ha kell segítség, írj.

2016. jan. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyerekkoromban engem is sokan szívattak, eleinte nagyon zavart, de aztán elkezdtem leszarni őket, így egy idő után megunták és leszálltak rólam. Ez mondjuk olyan szinten rányomta a bélyeget az életemre, h azóta leszarok mindenkit, már több mint 8 éve senki nem kötött belém, mert eleve mindenhez úgy állok hozzá, hogy leszarom, így meg se próbálnak kötözködni velem, mert rám van írva, h fölösleges, ez amolyan védekezési mechanizmus ami kialakult bennem.
2016. jan. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Honnan veszitek hogy még nem lépett túl a 16-17.életévén? Nem írt erről semmit.
2016. jan. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!