Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az állandó szelfizés?

Figyelt kérdés
Amikor közlekedési eszközön utazom, akkor főként fiatal lányok minden pozitúrából fotózzák magukat. Kérdezem én, ennek mi értelme? Miféle idióta divat ez? Hová fajult a világ? Az egy dolog, hogy magát fényképezgeti, ami önimádat magas fokon, de még a többi utast is zavarja. Komolyan másik országba kellene költözni, ahol normális állapotok uralkodnak.
2016. febr. 15. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

https://www.youtube.com/watch?v=ngt1JK3DyOU

nézd végig és sírj :D engem ami a szelfizésnél még jobban kiakaszt az a szelfi bot, egyszer agyonverek valakit vele :D

2016. febr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egyszer sem láttam még közlekedési eszközön, hogy főként fiatal lányok minden pozitúrában fotózzák magukat. Voltál már külföldön? Elnézve nem, mert akkor tudnád, hogy mindenhol vannak bennszülöttek és turisták, akik szintén fotózgatják magukat - akárhol. És mit nevezel te normális állapotnak?
2016. febr. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Alain Delon ***** válasza:
Nem idegesít. Nevetséges.
2016. febr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Légy szíves ne beszéljetek a jelenség ellen. Számos kellemes pillanatot okoztam már magamnak ezen kellemes fényképek nézgeteése közben.


Csak látszódjon a mell is. Abban nincs semmi szexi, ha egy kétszázezredik Parlamentes képet látok. De a mellek mindent élvezetessé tesznek.

2016. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Végignéztem. Ez borzasztó. Rendben van, hogy minden korban volt valami divat, de ez számomra nem elfogadható és továbbra sem látom az értelmét. Ez tömegmanipuláció, amelynek még mindig nem látom a miértjét. Meg kellene kérdezni a fiatal lányokat.
2016. febr. 15. 17:32
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem benne semmi zavaró. én nem szoktam, de ha minden zavarna, hosszú lenne a lista. miért zavarnák ezzel a többi utast?
2016. febr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Egy normális szelfivel még nincs bajom (bár én azt se szoktam), de a csücsörítős meg mellkidobós szelfik készítőiről megvan a véleményem.
2016. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Azért, mert az utas éppen egy könyvet olvas, amiből nem szeretne kizökkenni, vagy éppen egy ismerőrésével beszélget, miközben belevillantanak a szemébe.
2016. febr. 15. 18:34
 9/13 anonim ***** válasza:
De akkor sem értem. Vakuzik?
2016. febr. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azért valami villanás csak van.
2016. febr. 15. 23:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!