Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít az...

Titeket nem idegesít az állandó szelfizés?

Figyelt kérdés
Amikor közlekedési eszközön utazom, akkor főként fiatal lányok minden pozitúrából fotózzák magukat. Kérdezem én, ennek mi értelme? Miféle idióta divat ez? Hová fajult a világ? Az egy dolog, hogy magát fényképezgeti, ami önimádat magas fokon, de még a többi utast is zavarja. Komolyan másik országba kellene költözni, ahol normális állapotok uralkodnak.
2016. febr. 15. 17:10
1 2
 11/13 anonim válasza:
Én sem értem, mi értelme. A múltkor álltam a buszmegállóban és egy autó épp ott állt meg előtte a piros lámpánál, két csaj ült benne és az egyik akkor csinált magáról egy szelfit. Néztem, hogy miért csinál képet arról, hogy ül az autóban?
2016. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ez miért zavar bármiben. És mielőtt megkérdezed, nem szoktam szelfizni, de mit zavar, ki mit csinál?
2016. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

szóval hogy válaszoljak a kérdésre:


speciel nem

2016. febr. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!