Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Figyelembe véve Mary Poppins...

Figyelembe véve Mary Poppins tulajdonságait, hogy járna el ebben az ügyben? Részletek lent

Figyelt kérdés

Nézegettem régen a Mary Poppins című filmet és most eszembe jutott. Magával a filmnel együtt egy kérdés is.

Mary Poppins-t kissé szigorúnak és távolságtartónak láttama filmekben.


Tegyük fel, ha egy gyerek akire vigyáz, beveri a fejét, de az ijedtségen kívül más baja nem lesz, a gyerek pedig torka szakadtából sírni kezdene, Mary Poppins szerintetek mit tenne? Megölelné a gyereket vagy szigorúan rászólna, hogy már elég vagy figyelmen kívül hagyná a gyereksírást?



2016. febr. 15. 21:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Bár Mary Poppins kissé szigorú, szerintem van szíve. Kevés anya van aki ne lágyuljon el az őszintén keserves gyermeki zokogástól -szerintem odamenne és megvigasztalná.

Ha rászól pont, hogy az ellenkezőjét éri el, mint a megnyugvás. Szükség van együttérzésre és megértésre, minden kapcsolatban.

2016. febr. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt! Kaptal zold pacsit!
2016. febr. 17. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!