Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezen az oldalon miért nem...

Ezen az oldalon miért nem képesek az emberek a kérdésre! Válaszolni? Minden másról írnak, de azt senki nem kérte őlük, a kérdésre meg egyáltalán nem jön konkrét válasz?

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor megfigyeltem már, és nagyon idegesítő.

Ha valaki kérdez valamit, akkor arra kíváncsi, nem pedig az egyéb okoskodásokra.

Pl. valaki hitelről érdeklődik, tuti benyögik, hogy ne vegyen fel hitelt, mert az nem jó. De nem tanácsot kért, mert már eldöntötte, és utána akar járni a részleteknek.

Kiírtam egy kérdést arról, hogy milyen vitamint vegyek a vemhes macskámnak, erre elkezdenek osztani, hogy minek szaporítom szerencsétlent, inkább ivartalanítsam.

Mi közük van hozzá? Én akarom azokat a kiscicákat, és nem teszem ki az út mellé dobozban. Nem az volt a kérdés, hogy hogy kell ivartalanítani, hanem a vitamin, de mindenki nagyon okos, és mindenki másról beszél, csak épp a kérdést nem képes egyik sem értelmezni.

Normálisak?

Akinek nem megy az értő olvasás, az minek ír ide?

Üljön vissza az iskolapadba, vagy iratkozzon be egy tanfolyamra, mert ha megkérdezik, hogy "Miért süt a nap?", arra nem az a válasz, hogy "Kedden fél négykor!".


2016. febr. 16. 13:37
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Igen, a zebra egy fekete-fehér csíkos emlősállat.
2016. febr. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Valoban sok a bunko, ez teny, de az unatkozas es a sima kotozkodes nem osszekeverendo azzal, amikor valaki azert szeretne tobb informaciot a kerdezotol megkapni, hogy a kerdesere minel pontosabb valaszt tudjon adni.


Pelda: bemegy az ember az autoszerelohoz, es azt mondja hogy adjanak neki egy csavarhuzot. Megkerdezik hogy miert, mi a problema. Az ember ebbol csak annyit vesz eszre hogy kotozkodnek vele, es nem adjak oda amit ker. Holott errol szo sincs, pusztan a szakemberben felmerult, hogy lehet hogy nem is csavarhuzora van szuksege az embernek, hanem kalapacsra, ezert kerdezett vissza.

2016. febr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Tegnap kipróbáltam a kratomot, de nem éreztem semmit, lehet, az előtte megevett gyros miatt, de a mai adag ütött. Legközelebb emelem az adagot.
2016. febr. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan azért nem tudnak a kérdésekre csak válaszolni.Hiszen benne van az is,hogy ha egy kicsit értesz hozzá,vagy ÉRDEKEL annyira akkor rákeresel!!


Nos a macskás kérdésedre teljesen jogosan mondták,hogy ivartalaníts. Hiszen nem vagy tenyésztő. Nem tudod mire van szüksége az anyának és a kölyköknek. De ha példáúl egy állatorvossal konzultálnál rögtön tudna megfelelő választ adni. Ebből látszik,hogy ha majd baj lesz,azt is gyakorira fogod kiírni.Nem pedig fogod magad és elviszed orvoshoz. Akkor meg a válasz adók azt írják szakértelem nélkül minek vágtál bele,vidd orvoshoz-ezt is kioktatásnak vennéd. Közben teljesen jogos!


Én se kezdem el szakértelem nélkül levágni a haját a barátaimnak,mert minek hozzá szakma,szaktudás.


Mikor ismerősöm otthon fogott egy hajnyírót,hogy a kutyájának a szőrét lenyírja és végül a bőrébe is bele vágott, fél oldalát sikerült lenyírnia.Majd jött hozzám igazítsam meg. Ő otthon soha nem fogja nyírni. Mondtam na látod nem véletlenül kell vmit tanulni!!!(kutyakozmetikát is)


Amihez szakértelem kell(több évig is tanulják) ne akarjuk már otthon megtanulni.


Engem speciel ezek a dolgok sarkalnak arra,hogy félig a kérdésre is válaszok,de kitérek másra is.


Sajnos az emberek ellustultak, lusták utána olvasni,lusták utána telefonálni inkább kiírnak tudatlanul egy kérdést.Közben pl egy állatorvos felhívásával megspóroltad volna,hogy "kioktassanak" :D :D

2016. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Ne haragudj, de a macskás kérdésnél egyáltalán nincs igazad... Minek egy olyan macskát elletni, amelyiknek az első almából nem élte túl egyetlen kicsi sem? Ennyire nem törődsz azzal a szerencsétlen állattal? Ha annyira kiscicát akarsz, akkor fogadj örökbe...
2016. febr. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, igazad van, valóban vannak ilyen válaszolók. Viszont sokszor a kifejtésben a kérdező ír dolgokat, tehát fontosnak érzi tudatni a kérdéssel kapcsolatban. Így fontos a válasz megfogalmazásakor is. Ami így bővebbé teheti a választ, ezáltal nem csak a konkrét kérdésre válaszol. Valamint plusz (segítő) információt is akarhat közölni a válaszadó. Mind amellett, sokszor a kérdezők is lusták alap kérdéseknek utána járni, hisz a googlet lehet ám használni.

Részben igazad van, de sok esetben nem lehet ennyire feketén-fehéren nézni a dolgot. De ha téged idegesít, legközelebb írd a googleba a kérdést, valami macskatartók fórumába, hívd fel az állatgyógyászati patikát, vagy az állatorvost. Akkor tuti a kérdésedre kapsz választ.

2016. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedet meglátva amíg nem olvastam el részletesen még egyet is értettem én is utálom,hogy egy csomóan csak kötözködni járnak ide,ahelyett,hogy segítenének... aztán kíváncsiságból megnéztem a kérdésed az állatkategóriában ,ritka eset de tényleg igazuk van.

Én segítőkésznek tartom magam, többször segítettem már utcán lévő kidobott állatoknak, befogadtam ,meggyógyítottam, és gazdát találtam nekik, mert sajnos több állatot már nem tudok megtartani. Tudják az állatvédők ez egy ördögi kör sosincs vége, az ilyen emberek miatt ,mint te... Oké,hogy a kóbor állatok szaporodnak ösztönből ,de Te ember vagy át kéne látnod, hogy ezzel a kóbor, kidobott állatok elöl veszed el az otthon lehetőségét(ha a te cicádtól fogad örökkbe valaki kiscicát ahelyett,hogy a menhelyről fogadna). Olyan szánalmas mikor a facebookon meg oldalakon hirdetik az emberek az állataikat ,mert nem képesek ivartalanítani. Mindig találnak valami jó indokot a legrosszabb mikor azzal takaróznak ,hogy nem jó a kedvencének. Olvass utána, egy csomó előnye van. Én mindig lebeszéltem az embereket,hogy ilyen önző emberektől fogadjanak örökbe, egyetlen kivétellel ott ugyanis a drága néninél akinél ellett a macska az volt a szokás, hogy a "maradékot" ami rá maradt vízbe fojtotta. És még az ilyenek mondják magukat állatbarátnak??? Lehet egy cicához többé kevesebbé jó vagy, de a többi állat felőled meg is dögölhet, mert ahhoz nincs közöd mi?

Az meg a másik,ha halott kiscicákat szül a macskád ne vitamint vegyél neki, vidd orvoshoz, vizsgáltasd ki és kérj tőle tanácsot vitamint ügyben ahogy normális emberek teszik. De abba se vagyok biztos orvos látta -e már azt a macskát életében. Vagy ha te halott gyerekeket szülnél nem orvoshoz mennél kivizsgálásra, hanem inkább multivitamint szednél?

Szóval ne okoskodj ha valaki gyenge értelmileg az Te, az érzelmi intelligenciádról és empátia hiányodról már nem is beszélve!

2016. febr. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kéket.
2016. febr. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező bakker, legyek teátrális és linkeljek neked kóbor, éhező, elütött, emberek által megkínzott macskákról képeket és cikkeket?! TE akarod a kiscicákat? Mind a 8-10et?!
2016. febr. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!