Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha itt...

Miért van az, hogy ha itt valaki feltesz egy kérdést, kis kivétellel szinte senki nem a kérdésre válaszol, legalább is nem konkrétan arra amire a kérdező kíváncsi lenne, hanem fényezni kezdi magát, és a tökéletes gyerekét, netán osztja a kérdezőt?

Figyelt kérdés

Azért itt tettem fel a kérdést, mert ebben a kategóriában tűnt fel nekem két kérdéssel kapcsolatban is ez a dolog, és gondoltam rákérdezek.

Perpill most konkrétan erre a kettőre gondoltam, de már régebben is feltűnt:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


2014. jan. 3. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez egy jo kerdes.. Talan azert mert unalmukban nemtudjak, hogy mit csinaljanak!? Masra nemtudok gondolni
2014. jan. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Pontosan ez az ami miatt én nem itt kérek tanácsot, igazából már csak trollkodni járok vissza nagy néha.


Talán azért mert okoskodni, meg mást leszólni könnyebb, mint hasznos választ adni. Meg hát olyan jó érezni, hogy én tutin csinálom a másik meg olyan béna...És neten keresztül még nem is kínos.

2014. jan. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%

Én mostanában pont ezért kapok lepontozást (na nem mintha ettől a Dunának mennék), mert mostanság tele a hócipőm, hogy mindig mellébeszélnek. Szoktam írni, hogy "nem ez volt a kérdés"; "nem a véleményedet kérdezték, hanem válaszolj".


Nem igazán értem, mintha folyton mindenki fitogtatni akarná, hogy ő okosabb, és beszól más válaszadónak. Mostanság ezt leginkább az együtt-különalvás témánál láttam. Nem azt mondja az egyik válaszoló, hogy igen, mi együtt alszunk, mert...., hanem beugat az x. válaszolónak, hogy nem úgy kéne, meg majd meglátod...

2014. jan. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Mert könnyű névtelenül, arctalanul elnézni a gyerekük "hibáját". Nem is szeretek ilyenek kérdezni itt, mert ha ilyesmi kérdést tettem fel, mindenki gyereke másfél évesen mondokázott, tökéletesen ragozva beszélt, másfél évesen minden színt ismer - árnyalatokat is, 9 hónaposan stabilan járt, de a 13 válaszolóból 11-nek, ami számomra hihetelen. Na, inkább nem is kérdezek szinte semmit már :-).
2014. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
10%
Az a problémád,hogy nem értik miért szoptatva altatod a két éves gyereked,és miért keltek fel még mindig éjjel,mint egy kisbabával? Szerintem minden válaszolónak köze van a kérdéshez.
2014. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez jó kèrdés. Valóban sokan unatkoznak itt. Èn is tettem már fel kérdést ès tisztelet a kivételnek a többi engem próbált analizálni hogy milyen ember lehetek hogy ilyen kèrdèst teszek fel... Mit lehet erre mondani?? Semmit...
2014. jan. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert van néhány nagyhangú kismama, aki szerint csak az a jó, amit ő csinál. El kéne fogadni, hogy egy gyereket nem csak egyféle módon lehet nevelni. De mivel mindenki úgy csinálja, ahogy szerinte a legjobb (mert nyilván a legjobbat akarja nyújtani a gyerekének), mindenkit rá akar beszélni a saját módszerére. Én még csak most várom az első babánkat, de már minden témáról 2-3 különböző véleményt is kaptam, persze az agresszív mindenképpen-így-csináld hangnemben. Névtelenül meg még inkább "szókimondósak" az emberek.
2014. jan. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, tényleg biztosan sokszor a jóindulat is benne van a válaszban, de némelyik borzasztó arrogáns, ki ha én nem típusú troll. Csak már egyre többször tapasztaltam ezt, ezért sokszor nem is válaszolok bizonyos kérdésekre mert egyböl megindul a hajtépés a kérdező feje fölött, vagy csak egyszerűen őt kezdik savazni.

Igen, töbek között az együtt és a külön alvás is egy kényes téma errefelé, általában mindenki le van pontozva, bármit mond :).

Némelyik válaszra meg reagálni sem érdemes, mert szimplán kritikán aluli, primitív a stílusa, egyszerűen nem érdemes lesüllyedni a szintjére.

Csak az a rossz, hogy az embernek már se kérdezni, se válaszolni nincs kedve ezek után.

Dehát különbözőek vagyunk :)

2014. jan. 3. 22:01
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ebből ekkora ügyet csinálni. Ez egy arctalan, névtelen fórum, adja magát a dolog, hogy a frusztrált emberek itt engedjék ki a fáradt gőzt. Velem is előfordult már, hogy olyan hangnemben válaszoltam kissé idióta kérdésekre, amit élőben, arccal és névvel biztosan nem engednék meg magamnak. Valamint van pár téma, amire mindig rögtön ráharapok és elég vehemensen elmondom a véleményemet, mert dühít egyes anyukák önzősége és butasága. (ilyenek pl. a sírni hagyós kérdések).

Valóban irritáló, amikor valaki ahelyett, hogy a kérdésre válaszolna csak saját magáról képes beszélni és úgy állítja be, mintha csak az lenne a jó, ahogy ő csinálja, de nekem ettől nem megy el a kedvem a fórumozástól, csak röhögök egyet rajta és tovább megyek.

2014. jan. 4. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!