Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarta ennyire titkolni?

Miért akarta ennyire titkolni?

Figyelt kérdés
Ma reggel elindultam munkába,de a második emeletről visszafordultam,mert otthon felejtettem a belépőkártyám.Amikor benyitottam a lakásba az asztalon találtam egy xanaxos dobozt és a barátom éppen akkor jött ki a konyhába,látszott rajta,hogy meglepte a jelenlétem.Kérdeztem tőle,hogy mi ez a doboz az asztalon,és elég idegesen annyit mondott,hogy:"Ezt ne mond el senkinek,és légyszíves ne beszéljünk erről soha".Nagyon megdöbbentett mert már hónapok óta együtt vagyunk és nagyon kiegyensúlyozott személy,nem is gondoltam volna,hogy ilyesmit szed.Miért akarta ennyire titkolni?
2016. febr. 16. 23:38
 1/3 anonim ***** válasza:
fogyasztói rabszolgatársadalmat már csak xanaxxal tudja elviselni. Itt az ideje, hogy ne a tüneteket kezelje, hanem változtassa meg a nem jól működő részeit az életének
2016. febr. 16. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Lenyegtelen miert akarta( de eleg knnyu tudni..), lenyeg, beszelj vele errol s problemajirol s segits neki megbaltoztatni eletszemleletet.

ebben tudnek en is segiteni, csak irj ram.

2016. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
gondolom gyermekkorában érte valami komoly trauma, gyermekbántalmazáson- nemi erőszakon eshetett át, amit nagyon nehezen tud feldolgozni beszélni róla meg nem akar, mert szégyelli... én ezt tudom elképzelni, egy ideig biztos békén hagynám, de keresném a pillanatot mikor tudok beszélni erről vele és segítenék neki
2016. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!