Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire gondoljak ha egy fiú a...

Mire gondoljak ha egy fiú a twitteren ezt írja egy másik fiúról: iszonyat jó pasi? És jó szerető? Másik fiú írja: nagyon igényes, szőrtelen mindenütt. És állítólag NEM homik, persze?

Figyelt kérdés

Osztálytársam fiú, amatőr zenész zenekara is van, twitteren is fenn van ezer követővel.

Többen írják róla fiúk !!! hogy (csak példák): iszonyat jó pasi És jó szerető Álom teste van nagyon igényes és figyelmes stb


Persze van még kismillió mezei komment is a szokásosak király vagy jó volt a buli mikor jön ki az új album stb….


Na de állítása szerint a csávó NEM homi. Na de akkor ezeket mire véljem? Álom teste van jó szerető igényes mert szőrtelenít OTT is…. Stb


Hát ne mondja nekem senki hogy fiú fiúnak ilyeneket írogat hacsak nem… Szahara.


2016. febr. 17. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem feltétlen homi ,hanem annál is rosszabb kategória lehet: szóval bi.
2016. febr. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hát ne mondja nekem senki hogy fiú fiúnak ilyeneket írogat hacsak nem… Szahara."


Akkor minek tetted fel a kérdést?


De amúgy szerintem a kommentelő meleg volta nem bizonyítja, hogy az is az, akihez odaírják. Mi köze hozzá, hogy milyen hülyeségeket kommentelnek a képéhez? Az meleg, aki írta.

2016. febr. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocsi hát hogy mondhat egy fiú ilyet egy másik fiúról hogy jó szerető????


Miért?

a) kipróbálta

b) kamuzik


Na most elnézve az illetőket hát a b) kizárt


Az még oké tőlem az meleg aki akar, mi közöm hozzá de MIÉRT NÉZI MADÁRNAK A TÖBBIEKET???


Nem vagyok meleg. Nem, a lóf***szt nem.

2016. febr. 18. 08:04
 4/6 anonim ***** válasza:
Melyik ez a zenekar?:-D
2017. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit idegesít ez téged, és miért kérdeztél rá? Nem értem, miért kérdés ez. És mondom, akinek írták, nem tehet róla, hogy ezt írták neki. De én csak arra utaltam, hogy ha a saját kérdésedet megválaszoltad, akkor most mi van?
2017. aug. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha én ideírom, hogy iszonyat jó tested van, és mindenhol szőrtelen vagy, akkor tuti hogy megvoltál? Simán lehet, hogy haverjai vagy épp roszakarói írták ezeket szivatásból.

Másrészt meg ha meleg, az az ő dolga, nem tartozik elszámolással. Persze ha felvállalná, akkor azon menne a rinya, hogy mit reklámozza, csinálja a négy fal között. Van rajtad sapka, nyuszika?

2017. dec. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!