Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért csinál minden második...

Miért csinál minden második ember (aki csak egy kicsivel jobban tud rajzolni, mint a többiek) saját oldalt magának?

Figyelt kérdés

Oldal alatt bármilyen közösségi oldalra gondolok, lehet ez facebook, instagramm, vagy deviantart, bár inkább facebookon szokták ezt csinálni.

Sajnos napról napra avval kell szembesülnöm, hogy az ismerőseim ismerőseinek ismerőse megosztja annak ismerősének "kezdő" rajzáról készült összekotyvasztott valamit. Evvel úgymond semmi baj sincs, de már akkor fogom a fejem amikor oldalakat csinálnak maguknak.

*Mindenféle agyonfantáziált név*-art, merthogy mennyire swagyolo-san hangzik ez a név. De még azt mondom evvel sincs baj, csak ne küldjenek értesítőket, hogy lájkolgassam az oldalukat. Másik kedvencem amikor írnak kritikát a rajzok alá, és még a rajzolónak áll feljebb, merthogy senki se tökéletes. Akkor meg minek osztod meg?

Miért csinálják? Tényleg kíváncsi vagyok. Gyakorlatilag az ilyenek miatt veszik el homályba az igazi tehetség.



2016. febr. 17. 16:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azért, mert vágynak az elismerésre. Emiat pedig nem veszik homályba az igazi tehetség, sőt. Van esélyük megmutatni magukat, és fejlődni. Ha már az első pár rajza után elkönyvelik, hogy béna, nem lesz kedve tanulni, fejlődni. De ha másoknak is tetszik, az ösztönzően hat rájuk. Azért fura, hogy téged pont ez zavar, amikor nagyon agyhalott dolgokat szoktak megosztani facen. Ha nem akarod nézegetni, ne kövesd azokat az ismerőseidet, akik eket megosztják.
2016. febr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy 2016-ban miért nem jutottak az emberek még oda hogy megnyomják a "követés leállítása" gombot. Elvégre senki nem kényszerít hogy egytől egyig mindenki oldalát végignézd, az értesítésemre sem kötelező dolog reagálni, simán figyelmen kívül hagyod, ennyi az egész.
2016. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Jah, ilyen mindenhol van, én osztálytársam is csak ugyanazt rajzolja mindig, egy nagy rakás **** -t, de ez az egyetlen amiben jó. Gondolom nem jutott más öröm nekik.
2016. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én már mindent megtettem (követés leállítása stb.), de kiadja ezeket az oldalakat ajánlott oldalnak, hogy nekem ez tetszhet. Ez ellen meg nem tudok mit csinálni.
2016. febr. 18. 13:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem ezzel semmi bajon nincs. Sokra becsülöm ezt.Furán hangozhat, de én a következő módon értelmezem mindezt: azért FB-on próbálkozik, mert ott bárkinek lehet oldala, ergo nem arról álmodozik, hogy majd ő lesz a nagy festő, de szívesen megosztja a dolgait. Ezzel semmi baj. Szerintem sokkal gázabb, ha valaki nem érti, hogy ő nem tehetséges, pl. a gagyi megasztáros próbálkozók. Én is tudok yolat, aki fölrakja a képeit, sőt, olyat is, aki irodalomkritikus akar lenni, és a kritikáit rakja fel. DE épp ez az, hogy inkább ide rakja, mint hogy mindenféle komoly helyekre kontárkodjon be (ha tényleg nem tehetséges). Mért ne oszthatná meg? Biztos van, akit érdekel.
2016. ápr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!