Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetnék bátrabb?

Hogyan lehetnék bátrabb?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy nagyon félős vagyok és halk. Ezen szeretnék változtatni. Szerintetek mit csináljak?
2016. febr. 17. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Oka van hogy ilyen vagy, mondjuk külső miatt nincs elég önbizalmad, ameddig azon nem változtatsz addig ezen se fogsz tudni...
2016. febr. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is ugyan ez volt, aztán elkezdtem kondizni, barátokat szerezni, és nőtt az önbizalmam, elkezdtem figyelni az öltözködésemre, a hajamra, és ezek mind mind + önbizalmat adtak míg végül teljesen megváltoztam, de igazából azt kell mondjam hogy agyban kell megváltoznod és megszeretned önmagadat.
2016. febr. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Igyekszel kevésbé félénk lenni.
2016. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az se jó, ha megpróbálsz úgy kinézni, mint ami nem te vagy...arra törekedj, hogy jól érezd magad és ne mással foglalkozz, ha éppen hupilila pólóban akarsz kolbászolni, akkor tedd és ne görcsölj feketében, mert az "eltakar". meg kell tanulni leszarni a "többség" véleményét, legtöbbször Ők is leszarnak téged, csak te nem érzed és próbálsz megfelelni
2016. febr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom. Velem is ez van :/ Ráadásul engem nem érdekelnek a többiek, a smink, a kinézet, nem vagyok túl higiénikus, szóval inkább nem akarok téves tanácsokat adni :/
2016. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Realizálj... tényeket.

Mint pl.: Bármit csinálsz, nem lesz semmiféle negatív következménye.

Ha példával is szeretnél segítséget kapni, írj rám.

2016. febr. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!