Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehetnék bátrabb ha...

Hogy lehetnék bátrabb ha elrontották a fiatalkorom? 15L

Figyelt kérdés

Most leirom hogy eddig mi torrent. Hosszu less.

Valogatos voltam es vagyok. Amiota az eszemet tudom ezzel piszkalnak. A csalad kezdte. Az atlagtol joval vekonyabb voltam mindig. Szoval mar amiota emlekszem Minden egyes nap elmondtak hogy "sovany" meg hogy egyek. Barhova mentunk csaladba csaladon kivul mindenhol elmondtak. Meg ugy tuntt mintha a duci gyereket latnak az idealismak. Az egesz csalad Nagy darab csak a szuleim meg en nem. Es nem montha az eletemert aggodnanak hanem megszokasbol. Akibe szerettem hogy nem piszkalt vele az is elmondta egy ido utan. Az ovono a szomszedunk. Az is allandoan ezt csinalta szoval... Meg barmi hulyeseget akartam csinalni le lettem szolva. Ha viccelodtem az oviba akkor mondtak hogz nem "rohoccseges". Es mivel az ovono ezxel piszkalt ez a valogatos es sovany dolog atjutott az altalanos iskolaba is meet egy fiu megjegyezte. Elneveztek csontvaznak csontgerincnek es nem volt olyan ski ne igy szolitott volna. Mindig elsirtam magam. ITT is ha viccelodtem vagy azt mondtak hogy nem vicces vagy hogy csontvaz es megint sirtam. A csalad meg mindig piszkalt

Es ugyanugy barhol azt mondtak hogy sovany vagyok.

Emlekszek egyszer mondta egy no hogy elfuj a szel (ahogy mas is) es anyu nem hogy megvedett volna hanem mondta hogy kiallnak a bordaim :(

Amikor anyu megtudta hogy ezxel piszkalnak visszabb fogott. De mindig ha egy kisebb nagyobb hulyeseget csinaltam le lettem cseszve szoval mar nem is nagyon mertem hulyeskedni meet a suliba is jottek a csontvaz dologgal. 10 eves korom korul elkeztem batorodni de meg mindig siros voltam. Ez volt a gone. Majd kezdtem verekedni de mivel vesztett igy ez egy fenyegetoeszkozze alakult at. Volt baratnom de a masik evbe elszedtek tolem es egy masik lannyal lettem joba de nem mondta de latszott hogz semmibe vesz. Mindig voltak baratnoim de azok is piszkaltak. De akit elvettek tolem az a dolog Nagy torest okozott bennem. Ekkora mar nem voltam vekony mert 10 kg.t hiztam es kov*rnek ereztem magam es wzutan mar ezxel piszkaltak (ok biztos dicseretnek akartak gondolni de gunyolva marmint s csalad.) de ekkor a baratnom elvesztese es a sulyom volt a tema. Elkezdtem pattanasosodni es allandoan azt mondtak hogy csunya vagyok. Ekkor mar nem voltam siros hanem visszahuzodtam es csendes lettem. Ekkor ezzel kellett kisebbseget erezni. Es ha visszaszoltam ffenyegetoztek hogy megvernek.

Volt akik mindig mondta hogy ez Jo meg az jo es kesobb elkezdtek piszkalni. Amugy szinte az egesz iskola piszkalt az arcom miatt. 8. BA elkezdtem evvegen alapozot hordani es mar nem mondtak hogy csunya de kioktattak mindenert ahogcy az eddigi evekben. Mar az osztalyba javult a helyzet visszabaratkoztam a regi baratnommel es azzal aki elvette. De telen nem beszeltem senkivel mert a fiuk bentvoltak es mindenert beszoltak volna. De tavasszal kintvoltak es megint beszelgettem. Amikor elkezdtem hordani az alapozot azok kezdtek el piszkalni akik nyaltak. Az 5.kesek. De eleg durvan. Elballagtam. Nyaron beszologattak az utcan az egyik 5 dikes sorhaz ku*rvai. Olyan 10-15 kozt. Nem tudtam lelkileg megerosodni. Jott a kozepiskola eleinte jonak tint de utana elkezdtek kibeszelni meg piszkalni meg mondani h nem vicces pedig az se amit ok mondanak. Probaltam kiallni magamert Ami nem ment. Minden moon at utan kioktattak. Es persze hogy visszafogott lettem. De szoktam viccelodni de kioktatnak es csak a rosszat jegyzik meg rolam. Eleinte orultem hogy mennyi baratnom van de rajottem hogy jelentektelen vagyok nekik es csak ottvagyok. Azert nem mindegyik ilyen de jellemzo. A csoportott mar megszoktam de tessin hozzank csatolnak es azokat. Nem tudom elviselni. Az egyik egy testepito csaj mar verekedni akar. De mar regota megint vekony vagyok.

Tessi oran szoktak piszkalni meet bena vagok meg angol oran hallatdzik h sutyorognak ha elrontok valamit es lenezo a tanar. ITT nem azzal piszkalnak hogy vekomy vagyok hanem hogy ertetlen bena stb.

A csalad mar nem piszkal de mar unom h anyu Minden apro dologert leszol latja hogy zavar de mindig feszult.

Szeretnek meleggel baratkozni es Anya azt mondta hogy eldeformalna

Pedig jobban tudok olyan fiuval pasival beszelni akitol nem akarok semmit dr szeretek vele beszelgetni is. Minden nap arrol szol hogy felkelek iskola hazajovok nyaggatas alvas es ujra es annuira gyorsan telik az ido hogy fel sem fogom. Es ez az egyik legborzasztobb hogy most 15 vagyok de ha ilyen gyorsan telik az ido akkor mindjart 20- 25-30 es igy tovabb leszek. Egy nyae se telt igy mint most rz a par honap es akkor mi less nyaron? Csak azt varom. De elfog egy pills at alatt tel u.

Ja es mostanaban jottem Ra hogy egy csomot eszek es nem tortenik semmi

Osszefoglalva a tulajdonsagom az erzekeny es a felenk a piszkalokkal szemben

A tuner a csendesseg visszahuzodas

Egy rokonom mondta ram hogy kulonc vagyok de ha nem szeretwk kilogni a sorbol akkor mi igaz belole?

Az alakommal mar csak Ott van bajom ahol kovernek erzem magam

Eredetileg nem vagyok ilen van akivel onmagam vagyok.

Muveszeti suliba jarok de csak meet nem volt jobb otletem.

Szeretem az allatokat csavargast dolgokat disziteni zenet hallgatni a nagyon hulye filmeket pl. Borat

Jol esett kiirni magambol

MIT tehetnek ha nem merek kiallni magamert?



2015. márc. 20. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A "fiatalkorod" még előtted van. Nincs semmi elrontva. Nagyon aranyos vagy. Rajzolj, fess, dolgozz, olvass, minden rendben lesz. Nézd csak: horkoló kolibri:

[link]

2015. márc. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudod hogy miért piszkálnak mások? Mert látják hogy nem tudsz kiállni magadért és ezért könnyű a gyengén kiélni a hülyeségüket. Hogy ők legyenek a menők. Minden embernek van testi hibája..van akinek nagy az orra, kövér, sovány (ha bár ez a divat) vagy rossz a haja stb. Az iskola és olyan mint a filmekben a börtön, megy a verekedés és a gyengébbek alázása. Tanulj meg verekedni. Iratkozz be valami vívóharcos tanfolyamra, így bár nem lesz minden nap pont olyan mint mibden nap. Mást nem tudok mondani mert hiába mibden még ha ki is állsz magadért mindig megvernek.
2015. márc. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az emberek vannak elromolva körülötted,de te tényleg aranyos vagy.:)
2015. márc. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Gyönyörû vagy, hidd el! :) Gondolj a pozitív tulajdonságaidra! Egy kis önbizalomra lenne szükséged.


Járj el koncertekre/színházba/elôadásokra/sportolni/csoportos tanulásra/szakkörökre, de igazából teljesen mindegy, hová, csak ismerkedj új emberekkel! :) Nagyon jót tenne neked.


Pont abban a korban vagy/vagyunk, amikor az ember próbál önmagára találni és emiatt a többiekhez hasonlítgatja mindenét. De hidd el, ha azt teszed, amit szeretnél, úgy öltözködsz, akkor minden rendben lesz.

Nem szabad, hogy mások véleménye fontosabb legyen a tiednél! :)


17/L

2015. márc. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! 17/F vagyok. Szakasztott ugyanebben a cipőben járok, sok minden nekem is elrontotta a gyerekkoromat. Családi viták, osztálytársak piszkálódásai, nem tudtam megfelelni magamnak,stb. Jelenleg iskolában a "csöndes, visszahúzódó vagyok" , aki az osztályát meggyűlölte és csak elviseli, mert muszáj, egy tér alatt van összezárva vele. Érezték hogy nem tudom megvédeni magam, itt buktam is mindent. Nem is merek nagyon beszélgetést kezdeményezni, mert tudom hogy előbb-utóbb az lesz a vége hogy nem tudok már mit mondani vagy hogy ellenem jön több ember is. Eléggé nagy stressz-dózist kapok iskolában, amit nehezen viselek el, néha egy egész napra mérhetetlen gyűlöletbe, néha keseredettségbe, néha az értéktelenség érzésébe taszít. Iskola váltáson is gondolkozom, de nem akarok egy új helyre beilleszkedni. Nagyon macerás, lehet hogy nem is sikerülne annyira. Barátnőm nem volt, szerintem nem is valószínű hogy lessz mostanság, minden csajnak magabiztos fiú kell. Én nem vagyok az sajnos. Még nem, mert nem tudok érvényesülni a saját korosztályom gyűrűjében. (iskola népe) Természetesen híre ment valamennyire hogy én ilyen vagyok-olyan vagyok és ez van. De iskolán kívül érdekes módon, bárkivel beszélgettem, programot csináltam, az rosszat nem mondott rólam, mindíg szimpatikus voltam. (csak suliban nem tudok érvényesülni, próbálom kizárni az egész közösséget, ami engem úgy bánt) Túlélés az egész, még az a szerencse hogy vannak nagyszerű szüleim, szűk, de jó barátokból álló társaságom, egy hobbim, amit imádok és egy nagyfaterom, aki mindíg segít nekem amiben tud. Ezek a dolgok segítik átvészelni, semmi több. Ha gondolod, nyugodtan írhatsz rám, ha valami nem passzol, teljesen megértelek.
2015. márc. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Engem is piszkálnak h. egyek többet (a családba mindenki kövér),és én is találkoztam egy jó pár ilyen felszínes "barátnővel".(detto:én is művészetibe járok)ne add fel!még fiatal vagy!írj nekem,ha gondolod..beszélhetnénk,és én is mesélek majd.



15/l

2015. márc. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!