Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert tartjak ugy az emberek...

Miert tartjak ugy az emberek hogy a gyerekek menyire artatlanok es tisztaszivuek?

Figyelt kérdés
Egyreszt hallani hogy ovodaba es altalanos iskolaba is miket muvelnek egymassal, raadasul eleg ha csak magambol indulok ki, kicsinek nagyon irigy voltam es rosszindulatu valamint rengeteget bantottam a nalam gyengebbeket

2016. febr. 17. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
Pedig tisztaszívűek ők, csak nem abban az értelemben, ahogyan a felnőttek általában gondolják. Egy gyerek tiszta szívvel, minden lelkifurdalás nélkül nyomja ki a szemét egy másiknak azért, mert annak eggyel nagyobb homokozólapátja van. És egy felnőtt sem tudna soha olyan őrült, fullőszinte hisztirohamot lenyomni, mint egy gyerek, csak azért, mert nem kapott fagyit.
2016. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Akinek van gyereke, az nem gondolja úgy. :)
2016. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom.

Mostanra semmiféle képen nem ártok senkinek se.

Gyerekként olyanokat csináltam amiért szénné kínoznám saját gyerekem ha többször csinálná egy beszélgetés után.

Gyerekeknél érzéketlenebb és gonoszabb nincs.

De persze e mellett, igazak és tiszta szívűek akik logikusan érzéseiknek élnek.

Ha legelejétől jó nevelést kapnak, nem lesznek ilyenek mint én és te, kérdező.

2016. febr. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Régen így volt, mert még nem ismerték az emberi kegyetlenséget. Csak hát msot minden fent van a neten, és már a 8 évesek facebookoznak...
2016. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

"Akinek van gyereke, az nem gondolja úgy. :)"


Akinek ni, az sem :D Én utálom a gyerekeket, és nem tartom őket annyira ártatlannak és tisztának. Az állatok inkább azok.

2016. febr. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán amiatt, hogy a gyerek még őszintén megmondja a véleményét, nem hatnak rá olyan mértékben a társadalmi elvárások, mint a felnőttekre.

Egyébként szerintem is a gyerekek tudnak a legkegyetlenebbek, legaljasabbak lenni.

2016. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!