Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Telemarketingesekre mennyire...

Telemarketingesekre mennyire jellemző, hogy megkérdezik a hívott ügyféltől, hogy alkalmas időben keresik-e? Ha vagytok itt telemarketingesek, ti meg szoktátok kérdezni?

Figyelt kérdés
2016. febr. 18. 10:10
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

hát nálam kb 5-ből 1 kérdezi meg...

SOHA nincsenek jó időben, mert SOHA nem érdekelnek a hülyeségeik...ilyet nyertünk olyat nyertünk, ezt akarják eladni azt akarják eladni.....


egyetlen egy olyan eset volt amikor megérte meghallgatni őket, de az nagyon nagy mák volt mindkettőnknek!


22F

2016. febr. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Egyáltalán hogy van még életben ez a szakma, ha mindenki a háta közepére kívánja őket? Én az első másodpercben megköszönöm, hogy hívtak és leteszem.
2016. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

szerintem a nyugdíjasok tartják életben...sokakat "becsapnak" sajnos, aztán nem keveset csengetnek az idős nénik és bácsik...


22F

2016. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor kell megkérdezni, amikor nem egy gyors ajánlatot kell rátukmálmi az emberekre, hanem mondjuk egy durva hosszú, 100 kérdéses kérdőívet kellene kitöltetni. Ilyenkor meg kell előre kérdezni, hogy van-e 10 perce.
2016. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt tanítják a telemarketingeseknek, hogy csak akkor kell megkérdezni? Pedig az embernek bármikor lehet alkalmatlan az időpont ilyenekre. Engem rendszeresen munkaidőben találnak meg, amikor nem tudok és nem is akarok ilyenekkel foglalkozni.
2016. febr. 18. 16:46
 6/8 anonim ***** válasza:
91%
Én diákmelóztam telemarketingnél és kötelező volt megkérdezni.
2016. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én mondtam neki,hogy február 30-án egész nap ráérek,majd akkor hívjon vissza :D
2016. febr. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én meglevő ügyfelekkel tartom a kapcsolatot ügyfélszolgálatosként, mégis megkérdezzük mindig a legsürgősebb esetben is, amikor a hívott fel késik dokumentumokkal stb., hogy alkalmas időben hívtuk-e...
2016. ápr. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!