Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meghirdettem ingyen elvihetően...

Meghirdettem ingyen elvihetően egy bútort, nem elég hogy ingyen adom még az illető utazását is én térítsem?

Figyelt kérdés
Facebookos ingyen vihető csoport. Csávó rám írt, majd miután jó sok szögből lefotóztatta velem amit eddig nem bántam közölte velem hogy neki a nagy kocsit kell hoznia hogy elvigye és hogy az benzin. Erre elvárta volna hogy szálljak bele a felébe, mert akkor legalább nem nekem kell otthonról elvinnem. Normális ez?
2016. febr. 18. 20:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Annyi ostoba ember van. Nekem olyan volt, aki írt, hogy ő 300 kilométerről jönne az étkezőasztalért, és ezt tekintetbe véve engedjek 30 ezret az árából. (Az 55 ezres asztalbó.) Mondtam neki, hogy keressen helyben asztalt, még neki állt feljebb. Aztán valaki 150 kilométerről jött el érte, és esze ágában sem volt alkudozni, örült, hogy hozzájutott.


Aztán olyan is volt, aki 10 ezer forintot akart velem engedtetni, mert hogy X városban is annyiért ad el valaki egy ugyanolyan polcot. Hát mondom, akkor menjen el X városba lesz igaz 10 ezer a benzin de vegye meg nyugodtan azt, csak vigyázzon, mert lehet mikor odaér, akkor derül ki, hogy az nincs ilyen szép állapotban. Végül egy hét múlva megint hívott, hogy jó lesz annyiért is, amennyiért hirdetem...


A kedvenceim még a vaterás értékelések, mikor lenegatívozzák az eladót, hogy rugalmatlan meg stb. az eladó válaszértékeléséből meg kiderül, hogy 1-50-200 forintért nyertek meg valamiét és még elvárták, hogy az eladó szállítsa is házhoz nekik köztes pont se felelt meg találkozásra és még az eladó volt a rugalmatlan. :D


Annyi hülye van. De szerintem sok inkább nem is ennyire hülye, csak van akkora paraszt, hogy tudja ha ezt elég vehemensen adja elő van olyan gyenge akaratú szerencsétlen, akit kihasználhat, mert belemegy.

2016. febr. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!