Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok többsége mindig...

A magyarok többsége mindig befordult személyiség volt?

Figyelt kérdés

Régebben,kb 10 éve mintha nyitottabb lett volna mindenki. Mintha már mindenki letojna mindent mi történik körülötte. Énis ezt vettem észre magamon is. Már nem izgat ha nem köszön a boltos,max énse neki. Nem érdekel,ha a reggeli csúcsforgalomban zavarja az autóst,ha lassabban megyek a zebrán. Régebben azért jobban figyeltem ezekre,mert lehet az autós is siet a munkahelyére stb. De mostmár abszolút nem izgatnak ezek a dolgok. Mindenki csinálja a dolgát de a többiekkel nagyon nem foglalkozik.

Csak én lettwm befásultabb,vagycsak kinőttem az álomvilágból 10 év alatt,és jobban látom mi vett már akkor is körül ?


23 vagyok.


2016. febr. 18. 23:17
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

pffff...

5465643. magyar szidó kérdés. Ma sem telt el nap nélküle. Iggggenn drágáám a világon mindenhol máshol tökéletes az élet, mindenki szeret mindenkit, csak a csúnya magyarországon nem.

2016. febr. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Faxom, megint egy általánosító, "MINTHA" kérdés....


:(

2016. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Te sem szereted, mert kisbetűvel írtad
2016. febr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi a lepontozást te marha! Mégegyszer!!!!!! Vezetsd le a feszültségeidet
2016. febr. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!