Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiuk! Hogy nézett ki a leggyön...

Fiuk! Hogy nézett ki a leggyönyörűbb lány akit valaha láttatok? Milyen érzéseket váltott ki belőletek?

Figyelt kérdés
Itt nem igazán sztárokra és azoknak képeire vagyok kíváncsi. Hanem akit a való életben láttatok pár pillanatig, vagy ismertek, aki szerintetek a leggyönyörűbb lány :) Kíváncsiságból kérdezem :)

2016. febr. 18. 23:29
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Ezidáig 3-at láttam, rájuk mondom azt hogy ha van szép csaj, akkor ők azok. Nyilván van millió, de nem láthatok mindenkit élőben.

23F

2016. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt lehetetlen így visszaadni...
2016. febr. 18. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Mia Malkova, jó érzést váltott ki:D
2016. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy évig jártam vele, de ennek 40 éve. Most képzeld el, hogy nézhet ki. :-)) (Én 16 voltam akkor, ő 18)
2016. febr. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Ja, hogy milyen érzéseket váltott ki belőlem? Őszintén szólva azonkívül, hogy élveztem az egész város férfinépességének irigységét, nem sokat. Gyönyörű volt, és jó volt vele szex, de sohasem tudtam beleszeretni.
2016. febr. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Sztárok? XDXD Hahhaa. Közelébe sincs 1 se...

Vágod... Szinte tökéletesen...

Nehéz leírni és aludni készülök... >,<

2016. febr. 19. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Látom a szövegértelmezés nagyon megy.... Írtam hogy hogy nézett ki az a lány akit az eddigi leggyönyörűbbnek ltátatok

na mindegy :)

2016. febr. 19. 12:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nagyon szép volt. Kb 1.70 magas hosszu barna haja volt és kék szeme. Nagyon tetszik még a mai napig is. És hogy milyen érzést váltott ki belőlem. Szomorút.
2016. márc. 13. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

A leggyönyörűbb lány a barátnőm, akivel egy éve alkotunk egy párt.

Szeretem minden tulajdonságaival - jóval-rosszal- ez teszi számomra ellenállhatatlanná.

2016. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sens0r válasza:
Ironikus hogy egymás után láttam kettő gyönyörű lányt! Egyiküket nyáriszunetben láttam Verőcén, másikukat most csütörtökön a II.Rákóczi Ferenc gimiben! Kicsit emosnak tünt, mindene fekete volt, de nekem brutálisan tetszett!!!
2016. nov. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!